Eco House qurilish kompaniyasining yangi "Тукимачи" turar - joy majmuasi xaridorlarga zamonaviy va mustahkam qurilgan ko'p qavatli uylarni taqdim etadi. Majmua poytaxtimizning eng obod tumanlaridan biri bo'lgan Yakkasaroy tumanida joylashgan. 9 qavatli uylar monolit tipga ega. Sharqona uslubda qurilgan bu binolar nafis ko'rinishga ega va ayniqsa kechki vaqt yashovchilar ko'zini quvontiradi. Har bir oila o'z xonadonida baxtli va qulay yashashi uchun barcha sharoitlar yaratilgan. Majmuada zamonaviy kuzatuv kameralarining mavjudligi kattalarga xotirjamlik hissini beradi.
"Тукимачи" turar - joy majmuasining infratuzilmasi
Majmuaning tashqi infratuzilmasi rivojlanganligi ko'p xaridorlar uchun katta ahamiyatga egadir. Uydan bir necha daqiqalik masofada supermarket, bank, maktab, xususiy bolalar bog'chasi, dorixona, poliklinika, qandolat do'koni va kafe joylashgan.
Do'stona munosabatga ega qo'shnilar hovlida tashkil etilgan dam olish zonalarida birgalikda suhbatlashib o'tirishlari mumkin. Hovlining markazida o'yin maydonchasi qurilgan bo'lib, bu yerda farzandlaringiz do'stlari bilan quvnoq va havfsiz o'ynaydilar. Turli xil ob - havo sharoitlarini hisobga olgan holda ochiq va yopiq avtoturargohlar tashkil etilgan.
"Тукимачи" turar - joy majmuasining xonadonlari
Loyihada 192 ta xonadon qurilishi rejalashtirilgan. Ularning maydoni 62 m² dan boshlanadi. Xonadonlar toza ishlov ko'rinishiga ega va ularning barchasi tayyor xonalarga bo'lingan holatda egalariga topshiriladi.

Новый жилой комплекс "Тукимачи" от строительной компании Eco House предоставляет покупателям современные и прочные многоэтажные дома. Комплекс расположен в Яккасарайском районе, одном из самых благоустроенных районов нашей столицы. 9 - этажные дома имеют монолитный тип. Эти здания, построенные в восточном стиле, имеет элегантный вид и радует глаз жильцов особенно в вечернее время. Созданы максимальные условия для того, чтобы каждая семья жила в своей квартире счастливо и комфортно. Наличие в комплексе современных камер наблюдения дает взрослым ощущение спокойствия.
Инфраструктура ЖК "Тукимачи"
Для многих покупателей развитая внешняя инфраструктура комплекса имеет большое значение. В нескольких шагах от дома находятся супермаркет, банк, школа, частный детский сад, аптека, поликлиника, кондитерская и кафе.
Дружелюбные соседи могут пообщаться на свежем воздухе в зонах отдыха, организованных во дворе. В центре двора построена детская площадка, где ваши дети могут весело и безопасно играть со своими близкими друзьями. Открытая и закрытая парковки организованы с учетом различных погодных условий.
Квартиры ЖК "Тукимачи"
Проект предусматривает строительство 192 квартир. Их площадь начинается от 62 м². Квартиры передаются владельцам с чистовой отделкой и они все разделены на готовые комнаты.