4-xonali, 127 м², 3/9 q.
"Triumf" turar - joy majmuasi aholiga hamyonbop narxlarda zamonaviy xonadonlarni taklif etadi. Ushbu loyihada aholining farovon hayot kechirishi uchun har bir metrdan samarali foydalanilgan. 9 qavatli uylar klassik uslubda qurilgan. Uylarda zamonaviy xonadonlardan tashqari tijorat markazlarini ham ko'rish mumkin. Xonadonlar egalariga toza otdelka shaklida topshiriladi. Bu xaridorlarga ta'mirlash uchun kamroq vaqt sarflab, o'z xohishiga ko'ra xonadonni jihozlash imkonini beradi. Yuqori qavatda yashovchilarga qulaylik yaratish maqsadida uylar zamonaviy liftlar bilan jihozlangan. Yangi xonadon egalari tinch va xavfsiz joyda oilalari bilan qulay va baxtli yashashlari mumkin.
"Triumf" turar - joy majmuasining infratuzilmasi
Majmua Yunusobod tumanida joylashgan bo'lib, u zamonaviyligi va rivojlanishi bilan boshqalardan ajralib turadi. Uydan piyoda masofada jamoat transporti bekatlari, savdo markazi, maktab, bolalar bog'chasi, go'zallik saloni, masjid, bank va sport majmuasi joylashgan.
Hovli atrofi o'ralgan va xavfsizlikni ta'minlash maqsadida kuzatuv kameralari o'rnatilgan. Hovlida sayr qilish va dam olish uchun yashil zonalar tashkil etilgan. Yer osti avtoturargohi avtomobillar tartibli joylashishi va hovli maydoni kengroq bo'lishi uchun qurilgan.
"Triumf" turar - joy majmuasining xonadonlari
Loyiha asoschisi Medeg - Asia xaridorlarga 1 dan 4 xonaligcha bo'lgan xonadonlarni taqdim etadi. Xonadonlarning maydoni 86 m² dan 186 m² gacha, shiftlarning balandligi esa 3 metrni tashkil qiladi. Xonadonlarda siz keng balkonlarni ham ko'rishingiz mumkin.

4-комн, 127 м², 3/9 эт.
Жилой комплекс "Triumf" предлагает жителям современные квартиры по доступным ценам. В этом проекте каждый метр был эффективно использован, чтобы жители могли жить комфортной жизнью. 9 - этажные дома построены в классическом стиле. Помимо современных квартир в домах можно увидеть и коммерческое помещение. Квартиры передаются их владельцам в чистовой отделки. Это позволяет покупателям обустраивать квартиру по своему усмотрению, тратя меньше времени на ремонт. Для удобства жителей верхнего этажа дома оборудованы современными лифтами. Новые владельцы квартир могут комфортно и счастливо жить со своей семьей в тихом и безопасном месте.
Инфраструктура ЖК "Triumf"
Комплекс расположен в Юнусабадском районе, который выделяется среди остальных своей современностью и развитием. В нескольких минутах ходьбы от дома находятся остановки общественного транспорта, торговый центр, школа, детский сад, салон красоты, мечеть, банк и спортивный комплекс.
Двор огорожен и в целях безопасности установлены камеры наблюдения. Во дворе организованы зеленые зоны для прогулок и отдыха. Подземная парковка была построена так, чтобы автомобили могли разместиться аккуратно, а пространство во дворе было шире.
Квартиры ЖК "Triumf"
Основатель проекта Medeg - Asia предлагает покупателям квартиры от 1 до 4 комнат. Площадь квартир составляет от 86 м² до 186 м², а высота потолков 3 метра. В квартирах также можно увидеть просторные балконы.