1-xonali, 34.8 м², 12/20 q.
«Silver Tower» turar-joy majmuasi Olmazor tumani, Oltinsoy ko‘chasida, Beruniy metro bekatidan atigi 13 daqiqa masofada joylashgan. Mazkur majmua komfort sinfiga kiradi va monolitli binodan iborat. Majmuada yopiq avtoturargoh va tijorat binolari mavjud bo'ladi. Bu yashashni yanada qulay qiladi.
«Silver Tower» turar-joy majmuasi atrofidagi infratuzilma yaxshi rivojlangan. Majmua yaqinida davlat va xususiy bolalar bog'chalari hamda maktablar, shuningdek, 20-sonli poliklinika joylashgan. Majmua yaqinida masjidlar, ovqatlanish joylari, savdo markazlari va sport zallari joylashgan. Bu aholiga barcha zarur xizmatlarga oson kirish imkoniyatini ta'minlaydi. Yaqin atrofda G'alaba bog'i, Minor masjidi, Malika bozori, Mega Planet va Hazrati Imom majmuasi joylashgan.
«Silver Tower» turar-joy majmuasidagi xonadonlar to'liq pardozlangan holatida taqdim etiladi. Majmuada turli xil xonadon turlari mavjud: bir xonali, ikki xonali va uch xonali. Bir xonali xonadonlar maydoni 26 m², 26,32 m², 33,5 m² va 32,1 m² bo'lib, yolg'iz yashovchilar yoki yosh juftliklar uchun ideal variantdir, ularning yashash sharoitlari qulay va ixcham. Ikki xonali xonadonlar maydoni 46,65 m², 52 m² va 55,19 m² bo'lib, kichik oilalar uchun ko'proq joyni taqdim etadi. Uch xonali xonadonlar maydoni 80,63 m² va 83,1 m² bo'lib, katta oilalar yoki qo'shimcha joyni qadrlaydiganlar uchun qulay yashash sharoitini ta'minlaydi.

1-комн, 34.8 м², 12/20 эт.
Жилой комплекс «Silver Tower» расположен в Алмазарском районе на улице Алтинсай, всего в 13 минутах от станции метро Беруни. ЖК относится к классу Комфорт. ЖК представляет собой монолитное здание. В ЖК будет закрытая парковка и коммерческие помещения, что делает проживание здесь еще более удобным.
Инфраструктура вокруг ЖК «Silver Tower» хорошо развита. В непосредственной близости находятся государственные и частные детские сады и школы (No233, No165, No28, No159), а также 20-я поликлиника. Рядом с комплексом расположены мечети, закусочные, торговые центры и спортивные залы, что обеспечивает жильцам легкий доступ ко всем необходимым услугам. Вблизи также находятся Парк Победы, Мечеть Минор, Малика базар, Mega Planet и комплекс Хазрет Имам.
Квартиры в ЖК «Silver Tower» предлагаются с черновой отделкой. В комплексе представлены различные типы квартир, от однокомнатных до трехкомнатных: Однокомнатные квартиры площадью 26 м2, 26,32 м2, 33,5 м2 и 32,1 м2, идеально подходят для одиночек или молодых пар, предоставляя компактное и удобное пространство для жизни. Двухкомнатные квартиры  площадью 46,65 м2, 52 м2 и 55,19 м2, предлагают больше пространства и подходят для небольших семей. Трехкомнатные квартиры площадью 80,63 м2 и 83,1 м2, обеспечивают комфортное проживание для больших семей или тех, кто ценит дополнительное место.