"Salom Nurafshon" turar – joy majmuasi katta va kichik oilalarga mos keladigan maftunkor xonadonlarni xalqimizga taklif etadi. Loyiha asoschilari ko'p qavatli uylarni zilzilaga chidamli qilish uchun sifatli qurilish materiallaridan foydalanganlar va binolar davlat standartiga muvofiq qurilgan. Majmua loyihasi uchun jami 4 000 m² ajratilgan. 2 ta besh qavatli uylar zamonaviy high – tech uslubida qurilgan. Xonadonlarda yoz kunlarida yoki kechqurun shahar manzarasini tomosha qilish uchun keng balkon mavjud. Xususiy hovli - bu oilangiz bilan sayr qilish yoki qo'shnilaringiz bilan suhbatlashish uchun qulay joydir.
"Salom Nurafshon" turar - joy majmuasining infratuzilmasi
Uydan piyoda masofada maktab va bolalar bog'chasi mavjud, bu ota - onalar uchun juda muhim qulaylikdir. Bundan tashqari, supermarket, go'zallik saloni, park, bank va restoran uyning yonida joylashgan.
Hovlida zamonaviy sharoitlar yaratilgan va daraxtlarga boy dam olish zonalari tashkil etilgan. Rang - barang o'yin maydonchasi bolalaringiz eng yodda qolarli davrini quvnoq o'tkazish uchun barpo etilgan. Ishdan uyga qaytganingizda yoki mehmonlaringiz tashrif buyurganda avtomobillarni ochiq avtoturargohga qulay tarzda joylashtirilish mumkin.
"Salom Nurafshon" turar - joy majmuasining xonadonlari
Xaridorlar bir, ikki va uch xonali xonadonlardan o'z oilalariga mosini tanlashlari mumkin. Xonadonlarning maydoni 45 m² dan 104 m² gacha. Xonadon sotib olayotganda xaridorlar 2 yillik muddatli to'lov imkoniyatidan foydalanishlari mumkin.

Жилой комплекс "Salom Nurafshon" предлагает очаровательные квартиры, подходящие как для больших, так и для маленьких семей. Основатели проекта использовали качественные строительные материалы, чтобы сделать многоквартирные дома сейсмостойкими, а здания были построены по государственному стандарту. Всего под проект комплекса выделено 4 000 м². 2 пятиэтажные дома построены в современном стиле хай - тек. В квартирах есть просторный балкон, с которого можно любоваться видом на город в летние дни или в вечернее время. Частный двор - это уютное место, где вы можете прогуляться или поговорить со своей семьей или соседями.
Инфраструктура ЖК "Salom Nurafshon"
В нескольких минутах ходьбы от дома есть школа и детский сад, что является очень важным удобством для родителей. Кроме того, рядом с домом расположены супермаркет, салон красоты, парк, банк и ресторан.
Во дворе созданы современные условия и есть зоны отдыха, богатые деревьями. Красочная игровая площадка создана для того, чтобы ваши дети провели самое запоминающееся время. Автомобили можно удобно разместить на открытой парковке, когда вы возвращаетесь с работы домой или когда ваши гости приезжают к вам.
Квартиры ЖК "Salom Nurafshon"
Покупатели могут выбирать между однокомнатными, двухкомнатными и трехкомнатными квартирами, подходящими для их семьи. Площадь квартир составляет от 45 м² до 104 м². Покупатели могут воспользоваться 2 - летнюю рассрочку при покупке квартиры.