2-xonali, 70 м², 8/26 q.
«Saf Towers» turar-joy majmuasi Toshkentdagi IT-park yonida joylashgan bo'lib, zamonaviy infratuzilma va qulayliklarni qadrlaydiganlar uchun ideal joydir. Majmua ikkita 16 qavatli binodan iborat bo'lib, binolarning ekologik xususiyatlarini baholaydigan va barqaror rivojlanish standartlarini belgilaydigan BREEAM sertifikatiga ega.
«Saf Towers» Toshkent bilan tanishish va qulay yashash uchun mukammal sharoitlarni taklif etadi. Markaziy harbiy kasalxona, «Reamed» klinikasi, Endokrinologik ilmiy markaz va «Turon» sanatoriysi kabi asosiy tibbiyot muassasalari yaqinida joylashgan. Oilalar va talabalarga mo'ljallangan nufuzli ta'lim muassasalari ham yaqin atrofda: Toshkent xalqaro diplomatiya maktabi, Agrar universitet, Jahon iqtisodiyoti va diplomatiya universiteti.
Majmuaning transportga qulayligi ham yana bir qulayligi: «Buyuk Ipak Yo'li» metro bekati va Toshkent xalqaro aeroporti yaqinida joylashgan. Faol dam olish va ko'ngilochar joylarni yoqtiradiganlar uchun yaqin atrofda Toshkent hayvonot bog'i va «Lokomotiv» ko'ngilochar parki mavjud.
Majmua hududida turli xil infratuzilma taqdim etilgan. Majmua ichida ijtimoiy klub, bolalar o'yin maydonchalari, fitnes-markaz, turk hammomi, sauna, bug' hammomi, o'yin xonasi, bolalar bog'chasi, bolalar hovuzi, yopiq hovuz va kir yuvish xonasi mavjud.
«Saf Towers» turar-joy majmuasi turli xil aholining ehtiyojlarini qondirish uchun 47 dan 69 kvadrat metrgacha bo'lgan 408 ta xonadonni tanlash imkoniyatini taklif etadi. Shuningdek xonadonlarni o'zingiz xoxlagan interyer dizayn bo'yicha tayyorlanishini tanlashingiz mumkin. Qulay joylashuv, yuqori ekologik standartlar va keng qulayliklar bilan «Saf Tower» zamonaviy shahar aholisining ideal tanlovidir.

offers/92/b7/92b7231e83c1c6b85ec7df389f8583f5.jpeg
Жилой комплекс «Saf Towers» расположен в непосредственной близости от IT-парка Ташкента, что делает его идеальным местом для тех, кто ценит комфорт и современную инфраструктуру. Комплекс состоит из двух 16-этажных зданий, получивших сертификат BREEAM. Сертификация БРЕЕАМ предлагает подход который оценивает экологические характеристики зданий и устанавливает стандарты устойчивого развития.
«Saf Towers» предлагает идеальные условия для знакомства с Ташкентом и комфортного проживания. В непосредственной близости расположены ключевые медицинские учреждения, такие как Центральный военный госпиталь, клиника «Reamed», Эндокринологический научный центр и санаторий «Турон». Для семей с детьми и студентов рядом находятся престижные образовательные учреждения: Ташкентская международная школа дипломатии, Аграрный университет, Университет мировой экономики и дипломатии.
Транспортная доступность комплекса также впечатляет: рядом находятся станции метро «Буюк Ипак Йули» и международный аэропорт Ташкента. Для любителей активного отдыха и развлечений поблизости расположены Ташкентский зоопарк и парк развлечений «Локомотив».
На территории комплекса предусмотрены разнообразные удобства для жителей. Внутри комплекса есть социальный клуб, детские игровые площадки, фитнес-центр, турецкая баня, сауна, паровая баня, игровая комната, детский сад, детский бассейн, закрытый бассейн и прачечная.
Жилой комплекс «Saf Tower» предлагает 408 квартир с возможностью выбора площади от 47 до 69 квадратных метров, что удовлетворит потребности различных категорий жителей, будь то семьи или одинокие профессионалы. Есть возможность выбрать дизайн интерьера квартир. Уникальное сочетание удобного расположения, высоких стандартов экологичности и широкого спектра удобств делает «Saf Tower» идеальным выбором для современного городского жителя.