40% boshlang'ich to'lov bilan 6 oyga muddatli to'lov
«Royal Plaza» turar-joy majmuasi Yunusobod tumanida, Abdulla Qodiriy ko‘chasida, 1a-da «Abdulla Qodiriy» metro bekatidan atigi 4 daqiqalik piyoda masofada joylashgan. Ushbu elit turar joy majmuasi monolit texnologiyalari yordamida qurilgan. Majmua yer osti avtoturargohi, qo‘riqlash xizmati va tijorat binolarini o‘z ichiga oladi. Umumiy maydoni 2.5 ga bo‘lib, binoning balandligi 13 qavatni tashkil etadi.
«Royal Plaza» qulay joylashuvi va rivojlangan infratuzilmasi bilan ajralib turadi. Yaqin atrofda Aloy bozori, Oliy maktab strategik tahlil va prognozlash, Germaniya madaniyat markazi Gyote-Institut va bank joylashgan. Majmuaning alohida qavati balandligi 4,5 metr bo‘lib, unda barbekyu zona, bolalar maydonchasi, workout-zona va bilyard mavjud.
«Royal Plaza» turar-joy majmuasidagi xonadonlar maydoni 38 dan 280 kvadrat metrgacha bo‘lib, turli rejalashtirish variantlariga ega. Majmuaning yuqori qavatida ikkita basseynli pentxauslar joylashgan. Barcha xonadonlar baland shiftlari bilan ajralib turadi, bu kenglik va qulaylik hissini ta’minlaydi.

Рассрочна на6 месяцев при первоначальном взносе 40%
Жилой комплекс «Royal Plaza» находится в Юнусабадском районе на улице Абдулла Кадыри, 1a, всего в четырех минутах ходьбы от станции метро Абдулла Кодирий. Это здание элитного класса, возведенное с применением монолитных технологий. В комплексе предусмотрены подземная парковка, охрана и коммерческие помещения. Общая площадь территории составляет 2.5 га, а высота здания — 13 этажей.
«Royal Plaza» выделяется своим удобным расположением и хорошо развитой инфраструктурой. В непосредственной близости располагаются рынок Алайский, Высшая школа стратегического анализа и прогнозирования, Немецкий культурный центр Гёте-Институт, а также банк. Отдельный этаж с высотой в 4,5 метра где есть барбекю-зона, детская площадка, workout-зона, бильярд.
Квартиры в «Royal Plaza» варьируются по площади от 38 до 280 квадратных метров. На верхнем этаже комплекса находятся два пентхауса с бассейнами. Все квартиры отличаются высокими потолками, что обеспечивает ощущение простора и комфорта.