"Real City" - bu zamonaviy talablarga javob beradigan komfort - klass turar - joy majmuasi. Yangi xonadonarda har kun quvonchli va faqat yorqin xotiralarga boy bo'lishi uchun majmuada zamonaviy sharoitlar va yoqimli muhit yaratilgan. Loyihani amalga oshirish uchun jami 3 000 m² maydon ajratilgan. Majmuada siz 6 qavatli ko'rkam bino va obodonlashtirilgan hovlini ko'rishingiz mumkin. Uylar g'ishtdan qurilgan va tezyurar lift bilan jihozlangan. Oila a'zolaringiz xavfsizligi uchun hovlining bir nechta joylariga kuzatuv kameralari o'rnatilgan. Uylar sharqona uslubda qurilgan. Poydevor va asosiy devorlarning mustahkamligi tufayli bino zilzilaga chidamlidir.
"Real City" turar - joy majmuasining infratuzilmasi
Uyga yaqin masofada zamonaviy turmush tarzi uchun barcha zarur obyektlar mavjud. Shuningdek, piyoda masofada joylashgan savdo markazi, restoran, oilaviy poliklinika, xususiy bolalar bog'chasi, maktab va masjid mavjud.
Hovlida ochiq havoda sayr qilishingiz yoki oilaviy dam olish kunlarini yozgi oshxonada mazali taomlar tayyorlab quvnoq o'tkazish mumkin. Farzandlaringiz uchun xavfsiz o'yin maydonchasi ham mavjud. Avtomobil joylashtirishda siz ochiq yoki yopiq avtoturargohlar biridan foydalanishingiz mumkin.
"Real City" turar - joy majmuasining xonadonlari
Loyiha bo'yicha uch va to'rt xonali xonadonlar qurilib so'ng egalariga topshiriladi. Xonadonlarning maydoni 96 m² dan 122 m² gacha. Xonadonlarning narxi siz tanlagan maydon va qavatga qarab belgilanadi.

“Real City” – это жилой комплекс комфорт - класса, соответствующий всем современным требованиям. Чтобы каждый день в новом доме был радостным и остались только светлые воспоминания, в комплексе созданы современные условия и приятная атмосфера. Для реализации проекта было отведено всего 3 000 м². В комплексе можно увидеть 6 - этажное величественное здание и благоустроенный двор. Дома построены из кирпича и оборудованы скоростным лифтом. Камеры наблюдения установлены в нескольких местах во дворе для безопасности членов вашей семьи. Дома построены в восточном стиле. Благодаря прочности фундаментов и стен здание обладает сейсмостойкостью.
Инфраструктура ЖК “Real City”
В непосредственной близости от дома находятся все необходимые объекты для современного образа жизни. Также есть торговый центр, ресторан, семейная поликлиника, частный детский сад, школа и мечеть, который находится в нескольких минутах ходьбы.
Во дворе можно прогуляться на свежем воздухе или весело провести семейные выходные, приготовив вкусную еду на организованной летней кухне. Для ваших детей есть безопасная игровая площадка. При размещении автомобиля вы можете воспользоваться одной из открытых или закрытых парковок.
Квартиры ЖК “Real City”
По проекту будут достроены трех и четырехкомнатные квартиры и переданы их владельцам. Квартиры имеют площадь от 96 м² до 122 м². Цены на квартиры зависят от выбранной вами площади и этажа.