“Rakat” turar - joy majmuasi kundan – kunga rivojlanib borayotgan Yakkasaroy tumanida joylashgan. Uylar Yevropa arxitektura va dizayni standartlariga muvofiq qurilgan. Binoning tashqi ko'rinishi uchun foydalanilgan oq rang uylarga ulkan joziba va ulug'vorlik bag'ishlagan. Loyihani amalga oshirish uchun 2 000 m² maydon ajratilgan. Elite Development qurilish kompaniyasi yashovchilar xavfsizligiga alohida e'tibor qaratgan. Majmua atrofi o'ralgan va kuzatuv kameralari bilan jihozlangan.
"Rakat" turar - joy majmuasining infratuzilmasi
Kundalik hayotda biz ko'plab muassasalarga borishimizga tog'ri keladi. Maktab, bank, do'konlar va tibbiyot markazlari uyga yaqin joyda joylashganligi uchun juda qulaydir. Novza metrosi ham piyoda masofada joylashgan.
Majmuaning shaxsiy hovlisida siz va yaqinlaringiz uchun ko'p qulayliklar yaratilganligi juda yoqimlidir. Muntazam ravishda sport bilan shug'ullanish uchun siz maxsus zalga borishingiz shart emas, hovlida zamonaviy sport maydonchasi mavjud. Rangli o'yin maydonchada bolalar ota - onalar nazoratisiz xavfsiz o'ynashlari mumkin. Yer osti va yer usti avtoturargohlari shunday tashkil etilganki, barcha aholining avtomobili uchun joylar yetarlidir.
"Rakat" turar - joy majmuasining xonadonlari
Uylarning devorlari g'ishtdan qurilgan. 1, 2 va 3 xonali xonadonlar sotuvga qo'yilgan. Ularning maydoni 47 m² dan 110 m² gacha. Shuningdek, siz xonadon sotib oilshda bo'lib to'lash imkoniyatidan foydalanishingiz mumkin. Ushbu xonadonlardan birini sotib olib, oilangizga eng yaxshi sharoitlarda yashash imkoniyatini taqdim qiling.

Жилой комплекс "Rakat" расположен в развивающемся с каждым днем Яккасарайском районе. Дома построены в соответствии с европейскими стандартами архитектуры и дизайна. Белый цвет, использованный для внешнего фасада здания, придает домам еще больше очарования и великолепия. Для реализации проекта отведено 2 000 м² площадей. Строительная компания Elite Development уделяет особое внимание безопасности жильцов. Комплекс огорожен и оборудован камерами наблюдения.
Инфраструктура ЖК "Rakat"
В повседневной жизни нам приходится ходить во многие заведения. Школа, банк, магазины и медицинские центры расположены недалеко от дома, что очень удобно для жителей. Метро Novza также находится в нескольких минутах ходьбы.
Очень приятно, что в самом комплексе есть собственный двор и там много удобств для вас и ваших близких. Чтобы регулярно заниматься спортом, не нужно ходить в специальный зал, во дворе обустроена современная спортивная площадка. На красочной игровой площадке дети также могут безопасно играть без присмотра родителей. Подземные и надземные парковки организованы так, чтобы было достаточно места для машины всех жителей.
Квартиры ЖК "Rakat"
Стены домов построены из кирпича. На продажу выставлены 1, 2 и 3 - комнатные квартиры. Их площадь составляет от 47 м² до 110 м². Вы также можете воспользоваться рассрочкой платежа при покупке квартиры. Подарите своей семье возможность жить в лучших условиях, купив одну из этих квартир.