Bauraum Group sizga Olmazor tumanida, Kichik halqa yo'li yaqinida joylashgan Qorasaroy turar-joy majmuasidagi arzon va sifatli turar-joyni taklif etadi. Qorasaroy turar-joy majmuasining xususiyatlari orasida alohida transformator podstantsiyasi mavjudligidir. Bu favqulodda holatlarda ham elektr ta'minotini kafolatlaydi. Binoning seysmik barqarorligi 8 ballga baholangan. Majmua kichik yashovchilari uchun bolalar maydonchasi, hovlisida favvora mavjud. Sayr yo'laklari va obodonlashtirilgan hududlar shinam muhit yaratadi. Ochiq ayvon esa yozgi tadbirlar va uchrashuvlar o'tkazish imkoniyatini beradi.
Majmua yopiq avtoturargoh bilan ta'minlangan bo'lib, tunda yoritiladi. Metro va Kichik halqa yo'li, shuningdek, Chorsu bozori va savdo-ko'ngilochar markazga yaqin joylashuvi tufayli, shaharning asosiy nuqtalariga qulay yaqinlikda bo'lasiz. Maktablar va bolalar bog'chalari ham yaqin masofada joylashgan,. Qorasaroy turar-joy majmuasini bolali oilalar uchun maqbul tanlovdir.
Turar-joy majmuasida 2-4 xonali xonadonlar mavjud bo'lib, tijorat binolari yo'q. Yuqori qavatni xarid qilganlarga, mansarda sovg'a qilinadi. Shuningdek, muddatli to'lov va ipoteka shartlari taqdim etiladi.

Bauraum Group предлагает вам недорогое и качественное жильё в Жилом комплексе Qorasaroy, расположенном в Алмазарском районе, недалеко от Малой кольцевой дороги.
Особенности ЖК Qorasaroy включают в себя наличие отдельной трансформаторной подстанции, гарантирующей электроснабжение даже в случае аварии. Сейсмостойкость здания оценена на 8 баллов.
Для маленьких жителей комплекса предусмотрена детская площадка, а во дворе установлен фонтан. Прогулочные дорожки и озелененные зоны создают уютную атмосферу, а беседка предоставляет возможность проведения летних мероприятий и встреч.
Комплекс также обеспечен закрытой парковкой, которая вечером освещается. Благодаря близости к метро и Малой кольцевой дороге, а также наличию рынка Чорсу и торгово-развлекательного центра, вы будете находиться в удобной близости от основных точек города. Школы и детские сады также находятся в шаговой доступности, что делает ЖК Qorasaroy прекрасным выбором для семей с детьми.
В жилом комплексе представлены 2-4 комнатные квартиры, без коммерческих помещений. При покупке верхнего этажа, мансарда в подарок. Также предоставляются удобные условия рассрочки и ипотеки.