"Parkent Avenue" – bu Yashnabod tumanida joylashgan 1 100 xonadondan iborat turar - joy majmuasi. Majmuaning umumiy maydoni 35 000 m2 ni tashkil etadi va binolari g'ishtdan qurilgan. "Parkent Avenue" hozirda VEK qurilish kompaniyasining eng muvaffaqiyatli loyihalaridan biri hisoblanadi. Bu yerda siz to'qqizta 8 qavatli uylarni ko'rishingiz mumkin. Katta panoramali oynalar orqali xonadoningizda ajoyib tog' manzarasini tomosha qilishingiz mumkin. Har bir uyga SIGLEN kompaniyasining tezyurar liftlari o'rnatilgan. 30 hil rejalashtiruvdagi xonadonlardan o'zingizga mos kelganini tanlashingiz mumkin.
“Parkent Avenue” turar - joy majmuasining infratuzilmasi
Majmuaning rivojlangan tashqi infratuzilmasi uy egalari uchun ko'plab qulayliklar yaratadi. Do'stlik metrosi, maktab, bank, bolalar bog'chasi, restoranlar va poliklinikalar uyga yaqin masofada joylashgan.
Hovlida zamonaviy bolalar maydonchasi mavjud. Bu yerda sizning bolalaringiz eng unutilmas damlarini o'tkazadilar. Shuningdek, hovlida yashil o'simliklar va daraxtlarga boy dam olish zonalarini ko'rishingiz mumkin. Avtomobilingizni qulay joylashtirish uchun siz yer osti va yer usti avtoturargohlaridan foydalanishingiz mumkin.
"Parkent Avenue" turar - joy majmuasining xonadonlari
Majmuada yashovchilar va xonadonlarning xavfsizligi uchun 24 soat davomida ishlaydigan kuzatuv kameralari mavjud. Mijozlarga tanlov uchun 1, 2, 3 va 4 xonali xonadonlar berilgan. Shuningdek, kompaniya xonadonni ipoteka krediti asosida sotib olish imkoniyatini taqdim etdi. Xonalarning balandligi 3,40 bo'lganligi sababli, xonadon yorug' va katta ko'rinadi.

3-комн, 62 м², 2/9 эт.
“Parkent Avenue” - это жилой комплекс из 1 100 квартир, расположенный в Яшнабадском районе. Общая площадь комплекса составляет 35 000 м², а здания построены из кирпича. “Parkent Avenue” в настоящее время является одним из самых успешных проектов строительной компании VEK. Здесь вы можете увидеть девять 8 - этажных домов. Благодаря большим панорамным окнам в квартирах открывается великолепный вид на горы. В каждом доме установлены скоростные лифты от компании SIGLEN. Из квартир с 30 типовой планировкой можно выбрать ту, которая предпочтительнее.
Инфраструктура ЖК “Parkent Avenue”
Развитая внешняя инфраструктура комплекса создает множество удобств для домовладельцев. Метро Дустлик, школа, банк, детский сад, рестораны и поликлиники находятся в непосредственной близости от дома.
Во дворе обустроена современная детская площадка. Именно здесь пройдут самые запоминающиеся времена ваших детей. Вы также можете увидеть во дворе зоны отдыха, богатые зеленой растительностью и деревьями. Вы можете использовать подземные и надземные парковки, чтобы удобно разместить свой автомобиль.
Квартиры ЖК “Parkent Avenue”
В комплексе работают круглосуточные камеры наблюдения для безопасности жильцов и квартир. Клиентам на выбор предлагаются 1, 2, 3 и 4 - комнатные квартиры. Компания также предоставила возможность приобрести квартиру в ипотеку. За счет того, что высота комнат 3.40, квартира выглядит светлой и большой.