5-xonali, 132 м², 8/8 q.
"Oq Saroy" turar - joy majmuasi Mirzo Ulugbek tumanida joylashgan farovon hayot kechirish  uchun shinam joy. Majmua 17 000 kvadrat metrdan iborat bo'lib katta maydonni egallagan va unda sakkiz qavatli 11 ta blok qurilgan. Bino sharqona uslubda qurilgan va tashqi ko'rinishi uchun oq rangdan foydalanilgan, bu binoga nafislik va yorqin muhit bag'ishlaydi. Bu hudud shunchaki oddiy yashash joyi emas, balki bu sizning farovon hayotingizga g'amxo'rlik qilish asosiy vazifasi deb bilgan majmuadir. Urban Stroy qurilish kompaniyasi uylarni mustahkam va zilzilaga chidamli bo'lishi uchun qurilish jarayonida yuqori sifatli materiallardan foydalanishni kuchli nazorat qilib bordi.
"Oq Saroy" infratuzilmasi
Komfort klass turar – joy majmuasi Buyuk Ipak yo'li metrosi yaqinida joylashgan. Uyga yaqin masofada maktab, bolalar bog'chasi, restoran, go'zallik saloni, masjid va bank mavjud. Siz hovlida yoqimli muhitni his qilasiz. Dam olish zonalari va sport maydonchalari zamonaviy jihozlangan. Ochiq avtoturargoh uy egalari avtomobilini joylashtirishda muammoga duch kelmasligi uchun tashkil etilgan. Hovlida bolalaringiz dam olishlari uchun keng o'yin maydonchasi mavjud.
"Oq Saroy" turar - joy majmuasining xonadonlari
Bir, ikki va uch xonali xonadonlarda keng balkonlar mavjud. Xonadonlarning maydoni 61 m² dan 119 m² gacha, shiftlarning balandligi esa 3,2 metrni tashkil qiladi. Barcha xonadonlar qora ishlov ko'rinishida topshiriladi va ularning har biri yuqori sifatli isitish tizimi bilan jihozlangan.

5-комн, 132 м², 8/8 эт.
Жилой комплекс "Oq Saroy" – это уютное место для комфортной жизни, расположенный в Мирзо - Улугбекском районе. Комплекс занимает большую площадь – 17 000 квадратных метров и в нем построено 11 блоков по восемь этажей. Здание построено восточного стиля, а внешний фасад, выполненный в белом цвете, придает зданию элегантность и светлую атмосферу. Это не просто место для жилья – это уютное пространство, где забота о вашем благополучии становится первоочередным приоритетом. Строительная компания Urban Stroy, тщательно следила за использованием высококачественных материалов в процессе строительства, чтобы дома были прочными и сейсмостойкими.
Инфраструктура ЖК "Oq Saroy"
Жилой комплекс комфорт – класса расположен недалеко от метро Буюк Ипак Йули. В непосредственной близости от дома находится школа, детский сад, ресторан, салон красоты, мечеть и банк. Вы почувствуете приятную атмосферу во дворе. Зоны отдыха и спортивные площадки оборудованы современно. Открытая парковка организована так, чтобы у домовладельцев не было проблем с размещением машины. Во дворе есть просторная игровая площадка, чтобы ваши дети могли весело провести время.
Квартиры ЖК "Oq Saroy"
В однокомнатных, двухкомнатных и трехкомнатных квартирах есть просторные балконы. Площадь квартир составляет от 61 м² до 119 м², а высота потолков 3.2 метра. Все квартиры сдаются с черновой отделкой и каждая оснащена качественной системой отопления.