2-xonali, 48 м², 9/14 q.
"Olmos Residence" - bu har tomonlama mukammal o'ylangan turar - joy majmuining loyihasidir. Biznes - klass majmuasining umumiy maydoni 5 300 m² ni tashkil etadi.  Majmua Yashnobod tumanida joylashgan bo'lib, shaharning eng go'zal binolaridan biriga aylandi. 8 qavatli binolar zamonaviy uslubda g'ishtdan qurilgan bo'lib, binoning devorlari va tomi har qanday ob - havo sharoitida ham o'z sifatini yo'qotmaydi. Ushbu majmuaning yana bir afzalligi keng xususiy hovli hisoblanadi. Bunday hovli qo'shnilar bilan o'zaro munosabatlarni yaxshilashga yoki farzandingiz bilan toza havoda sayr qilishga imkon beradi. Aholi va xonadonlar xavfsizligi uchun holatni doimiy nazorat qiluvchi kuzatuv kameralari o'rnatilgan.
"Olmos Residence" turar - joy majmuasining infratuzilmasi
Majmua joylashgan hududda siz barcha jamoat muassasalarini qisqa masofada topishingiz mumkin. Uy yaqinida metro, savdo markazi, masjid, fitnes markazi, go'zallik saloni, maktab, bolalar bog'chasi, restoran va bank mavjud.
Uylarning birinchi qavatlari xarid qilish yoki o'z biznesingizni rivojlantirish uchun savdo markazini taqdim etadi. Hovlingizda bolalaringiz quvnoq vaqt o`tkazishlari uchun turli yoshga mos bolalar o'yin maydonchasi mavjud. Bundan tashqari, sizning yoki mehmonlaringizning avtomobili xavfsizligi uchun yer osti va yer usti avtoturargohlari qurilgan.

“Olmos Residence” - это проект жилого комплекса, который прекрасно продуман во всех отношениях. Общая площадь жилого комплекса бизнес - класса составляет 5 300 м². Комплекс расположен в Яшнабадском районе и стал одним из самых красивых зданий города. 8 - этажные здания построены из кирпича в современном стиле, а стены и крыша здания не теряют своего качества в любую погоду. Еще одним преимуществом этого комплекса является обустройство просторного частного двора. Такой двор дает возможность улучшить взаимодействие с соседями или прогуляться с ребенком на свежем воздухе. Для безопасности жильцов и квартир установлены камеры наблюдения с постоянным контролем состояния.
Инфраструктура ЖК “Olmos Residence”
В развитом районе, где расположен комплекс, вы можете найти все общественные учреждения в нескольких минутах ходьбы. Рядом с домом есть метро, торговый центр, мечеть, фитнес - центр, салон красоты, школа, детский сад, ресторан и банк.
Первые этажи домов являются коммерческим помещением, где можно делать покупки или развивать свой бизнес. Во дворе организована детская игровая площадка, подходящая для разных возрастов, чтобы ваши дети могли весело провести время. Кроме того, для безопасности вашего автомобиля или автомобиля ваших гостей были построены подземные и надземные парковки.