"Obinazir" - bu shahar markazidan qulay va xavfsiz xonadonlarni taklif etuvchi komfort - klass turar - joy majmuasi. Majmua zamonaviy standartlarga muvofiq qurilgan va uning umumiy maydoni 11 000 m² ni tashkil etadi. Ushbu majmuada sizning oila a'zolaringiz nafaqat o'z xondonlarida qulay yashashlari, balki keng hovlida dam olishlari yoki yoqimli ob - havoda sayr qilishlari mumkin. Loyiha bo'yicha majmuada 10 qavatli uylar qurilishi rejalashtirilgan. Ushbu binolar Yevropa uslubida qurilgan bo'lib, undagi arxitektura va foydalanilgan ranglar uylarga hashamatli ko'rinish beradi.
"Obinazir" turar - joy majmuasining infratuzilmasi
Majmua Shayxontohur tumanida joylashgan bo'lib, barcha jamoat muassasalari uyga yaqin masofada joylashgan. Shuningdek, Tinchlik metrosi, Samarqand Darvoxa savdo markazi, sport muassasasi, maktab, bolalar bog'chasi, tibbiyot markazi va restoran ham qisqa masofada.
Hovlida dam olish zonalari tashkil etilgan. Hudud atrofi o'ralgan va aholi xavfsizligi uchun hovli zamonaviy kuzatuv kameralari bilan jihozlangan. Majmuada yashovchi bolalar quvnoq vaqt o'tkazishlari uchun hovlida o'yin maydonchasi ham mavjud. Bundan tashqari, siz mashinangizni yer osti yoki yer usti avtoturargohlariga joylashtirishingiz mumkin.
"Obinazir" turar - joy majmuasining xonadonlari
1, 2 va 3 xonali xonadonlarni siz xohlagan qavatdan tanlashingiz mumkin. Ularning maydoni 33 m² dan boshlanadi. Xonadonlar egalariga qora ishlov shaklida topshiriladi. Bu xaridorlarga o'z orzulari va tasavvurlaridagi xonadonni yaratish imkonini beradi. Uylar keng va mustahkam liftlar bilan jihozlangan.

“Obinazir” - это жилой комплекс комфорт - класса, предлагающий уютные и безопасные квартиры из центра города. Комплекс построен по современным стандартам, а его общая площадь составляет 11 000 м². В этом комплексе члены вашей семьи могут не только комфортно жить в своей квартире, но и расслабиться на просторном заднем дворе или прогуляться в приятную погоду. По проекту планируется строительство 10 - этажных домов. Эти здания выполнены в европейском стиле, а архитектура и используемые цвета придают домам роскошный вид.
Инфраструктура ЖК “Obinazir”
Комплекс расположен в Шайхантахурском районе и все общественные учреждения находятся в нескольких минутах ходьбы от дома. Также, метро Тинчлик, торговый центр Самарканд Дарвоза, спортивное учреждение, школа, детский сад, медицинский центр и ресторан расположен в шаговой доступности.
Во дворе организованы зоны отдыха. Территория огорожена и оснащена современными камерами наблюдения для безопасности жителей. Во дворе также оборудована детская площадка, чтобы дети, проживающие в комплексе, могли весело провести время. Вы также можете разместить свой автомобиль на подземной или надземной парковке.
Квартиры ЖК “Obinazir”
Вы можете выбрать одну из 1, 2 и 3 - комнатных квартир на желаемом этаже. Их площадь начинается от 33 м². Квартиры передаются их владельцам в виде черновой отделки. Это позволяет покупателям создавать квартиру своей мечты и воображения. В домах установлены широкие и прочные лифты.