4-xonali, 114 м², 6/9 q.
"Nur" - bu 38 000 m² maydonga ega elita turar - joy majmuasi. Loyihaning asoschisi xalqimiz ishonchini qozongan Namuna Development qurilish kompaniyasi hisoblanadi. Majmua arxitekturasida dunyodagi eng zamonaviy binolarning aksini ko'rish mumkin. Loyihada 16 qavatli uylar va keng hovli qurilishi rejalashtirilgan bo'lib, bu yerda aholiga ajoyib sharoitlar taqdim etiladi. Hovli aholi uchun haqiqiy dam olish maskaniga aylanadi. Chiroyli favvora bu dam olish zonasini yanada yoqimli joyga aylantiradi. Farzandlaringiz uchun bitta emas, balki bir nechta o'yin maydonchalari tashkil etilgan.
"Nur" turar - joy majmuasining infratuzilmasi
Majmua Mirzo Ulug'bek tumanida joylashgan. Transport almashinuvi yaxshiligi tufayli siz istalgan manzilga tez va qulay borishingiz mumkin. Uydan 10 daqiqalik masofada Abdulla Qodiriy metrosi va avtobus bekatlari joylashgan. Shuningdek, yaqin atrofda savdo markazi, poliklinika, o'quv muassasalari, bank, go'zallik saloni va dorixona mavjud.
Hovlida sport maydonchasi mavjud bo'lib, bu yerda o'z sog'lig'ingizni yaxshilash uchun sport bilan doimiy shug'ullanishingiz mumkin. Daraxtlar bo'ylab chiroyli yo'lakchalar tashkil etilgan. Ushbu joyda oilaviy kechki sayrlarni tashkil qilish juda yoqimli va sog'liq uchun foydalidir. Avtomobilni joylashtirishda yashovchilar yer osti avtoturargohidan foydalanishlari mumkin.

4-комн, 114 м², 6/9 эт.
“Nur” - это элитный жилой комплекс площадью 38 000 м². Основателем проекта является строительная компания Namuna Development, уже завоевавшая доверие нашего народа. В архитектуре комплекса можно увидеть отражение самых современных зданий мира. Проект предусматривает строительство 16 - этажных домов и просторный внутренний двор, где жителям предоставляются прекрасные условия. Двор станет настоящей зоной отдыха для жителей. Красивый фонтан делает эту зону отдыха еще более приятным местом. Для ваших детей организовано не одна, а несколько игровых площадок.
Инфраструктура ЖК “Nur”
Комплекс расположен в Мирзо - Улугбекском районе. Благодаря хорошей транспортной развязке вы можете быстро и удобно добраться до любого пункта назначения. В 10 минутах езды от дома находится метро Абдулла Кадыри и автобусные остановки. Также рядом расположен торговый центр, поликлиника, учебные заведения, банк, салон красоты и аптека.
Во дворе обустроена спортивная площадка, где можно заниматься спортом для улучшения собственного здоровья. Вдоль деревьев проложены красивые дорожки. Организация семейных вечерних прогулок в этом месте очень приятна и полезна для вашего здоровья. При размещении автомобиля жильцы могут воспользоваться подземной парковкой.