5-xonali, 150 м², 10/10 q.
"New Life" - bu sizning hayotingizga yangi quvonch keltiradigan komfort - klass turar - joy majmuasi. Ushbu majmuada siz barcha shahar qulayliklariga ega bo'lasiz va oilangiz xavfsizligini ta'minlaysiz. Loyiha uchun jami 26 000 m² maydon ajratilgan. Loyiha zamonaviy majmuada 10 qavatli uylar qurishni, hovlida sayr qilish uchun chiroyli yo'llar va yashil maydonlarni tashkil etishni ko'zda tutgan. Ochiq terrasalardan shahar manzarasini tomosha qilishingiz yoki yoz kunlarida ochiq havoda dam olib o'tirishingiz mumkin. Ko'rkam uylarda shovqinsiz liftlar mavjud. Aholining xavfsizligi uchun hovlida yuqori sifatli kuzatuv kameralari o'rnatilgan. Siz o'zingiz yoqtirgan qavatdan xonadon sotib olishingiz va belgilangan narxni qismlarga bo'lib to'lashingiz mumkin. Ushbu yangi joy sizning shaxsiy rivojlanishingizga va bolalaringizning turmush darajasiga yaxshi ta'sir qiladi.
"New Life turar - joy majmuasining infratuzilmasi
Majmua Yasnobod tumanida joylashgan va boy infratuzilmaga ega. Kundalik hayotda zarur bo'lgan muassasalarni qisqa masofadan topish mumkin. Metro, supermarket, maktab, bolalar bog'chasi, tibbiyot markazi, masjid, bank, kafe va restoranlar ham uydan piyoda masofada joylashgan.
Bolalar o'yin maydonchasi zamonaviy jihozlangan. Yer osti va yer usti avtoturargohlari barcha aholi va ularning mehmonlari uchun mo'ljallangan.
"New Life turar - joy majmuasining xonadonlari
Loyiha bo'yicha 847 ta xonadon qurish va egalariga topshirish rejalashtirilgan. Xonadonlarning maydoni 44 m² dan 118 m² gacha.

5-комн, 150 м², 10/10 эт.
“New Life” - это жилой комплекс комфорт - класса, который принесет в вашу жизнь новую радость. В этом комплексе вы получите все городские удобства и обеспечите безопасность своей семьи. Всего под проект выделено 26 000 м². Проект предусматривает строительство 10 - этажных домов в современном комплексе, обустройство красивых дорожек для прогулок и зеленых зон во дворе. С открытых террас в домах можно полюбоваться видом на город или посидеть на свежем воздухе в летние дни. В величественных домах установлены бесшумные лифты. Для безопасности жильцов во дворе установлены качественные камеры наблюдения. Вы можете купить квартиру на понравившемся этаже и заплатить фиксированную цену в рассрочку. Это новое место хорошо повлияет на ваше личное развитие и уровень жизни ваших детей.
Инфраструктура ЖК “New Life”
Комплекс расположен в Яшнабадском районе с богатой инфраструктурой. Учреждения, необходимые в повседневной жизни, можно найти на небольшом расстоянии. Метро, супермаркет, школа, детский сад, медицинский центр, мечеть, банк, кафе и рестораны также находятся в нескольких минутах ходьбы от дома.
Детская игровая площадка оборудована современно. Подземные и надземные парковки доступны всем жителям и их гостям.
Квартиры ЖК “New Life”
По проекту планируется построить и передать собственникам 847 квартир. Площадь квартир составляет от 44 м² до 118 м².