offers/20/7e/207e47a9f492308692c40bd68031a5cd.jpeg
“New House” turar - joy majmuasi xonadonlarida yashashni boshlaganingizda, hayotingizda yorqin o'zgarishlarni his qila boshlaysiz. Hashamatli ko'rinishga ega komfort - klass turar – joy majmuasi rivojlangan hududda joylashgan. Loyiha asoschilari ko'p yillik tajribaga ega bo'lib, ko'p qavatli uylar qurilishi uchun umumiy maydoni 21 000 m²ni o'z ichiga oladigan zamonaviy loyihani yaratdilar. 9 qavatli uylarning arxitekturasi va dizaynida siz nozik didga ega bo'lgan Yevropa uslubini ko'rishingiz mumkin. Binoning devorlari g'ishtdan qurilgan bo'lib, bu uylarning mustahkamligi va zilzilaga chidamliligidan dalolat beradi. Yashovchilar xavfsizligi uchun hovlining bir nechta burchaklarda zamonaviy kuzatuv kameralari o'rnatilgan.
“New House” turar - joy majmuasining infratuzilmasi
Boy infratuzilma odamlarning turmush darajasini oshiradi va ko'p sohada vaqtni ham tejaydi. Jamoat transporti bekatlarining yaqinligi ishga borishingiz yoki bolalaringiz o'qishga borishlari uchun muhim qulaylik hisoblanadi. Uydan piyoda masofada Beruni metrosi, avtobus bekati, supermarket, dorixona, kiyim - kechak do'koni, bank va oilaviy poliklinika joylashgan.
Hovlida turli yoshdagi bolalar uchun o'yin maydonchasi va kattalar uchun shinam dam olish zonasi mavjud. Uyga qaytganingizda har kuni avtomobilingizni joylashtirish haqida bosh qotirishingiz shart emas. Majmuaning o'zida ochiq va yopiq avtoturargohlar mavjud.

Начиная жить в квартирах жилого комплекса “New House”, вы начинаете ощущать яркие изменения в своей жизни. Великолепный комплекс комфорт - класса расположен в развитом районе. Основатели проекта, обладая многолетним опытом, создали современный проект общей площадью 21 000 м² под строительство многоэтажных домов. В архитектуре и дизайне 9 - этажных домов можно увидеть европейский стиль, выполненный с тонким вкусом. Стены здания построены из кирпича, что подчеркивает прочность и сейсмостойкость домов. Для безопасности жильцов во дворе в нескольких углах установлены современные камеры наблюдения.
Инфраструктура ЖК “New House”
Богатая инфраструктура повышает уровень жизни людей и экономит время во многих направлениях. Близость остановок общественного транспорта является важным удобством, когда вы идете на работу или ваши дети ходят на учебу. В нескольких минутах ходьбы от дома находится метро Беруни, автобусная остановка, супермаркет, аптека, магазин одежды, банк и семейная поликлиника.
Во дворе организована игровая площадка для детей разного возраста и уютная зона отдыха для взрослых. Вам не придется каждый день ломать голову над размещением машины, когда вы вернетесь домой. В самом комплексе есть открытые и закрытые парковки.
Квартиры ЖК “New House”
Для покупателей предусмотрены квартиры от 2 до 4 комнат. Их площадь составляет от 63 м² до 95 м². Купив такое надежное жилье, вы сделаете выгодную инвестицию на будущее.