«Мой дом» turar-joy majmuasi Yakkasaroy tumanida, Tafakkur ko‘chasida «Oybek» metro bekatidan atigi 27 daqiqalik piyoda masofada joylashgan. Ushbu qulay turar-joy majmuasi «Komfort» klassiga kiradi va g‘isht devorlardan qurilgan. Majmua ochiq avtoturargoh va tijorat binolarini o‘z ichiga oladi. Binoning balandligi 8 qavatni tashkil etadi.
«Мой дом» turar-joy majmuasi qulay joylashuvi va rivojlangan infratuzilmasi bilan ajralib turadi. Yaqin atrofda bolalar va sport maydonchalari, Akademik litsey, Malayziya elchixonasi, O‘zbekiston Davlat xoreografiya akademiyasi, xususiy bolalar bog‘chasi, mehmonxona, O‘zbek tili va adabiyoti universiteti, shuningdek, ko‘plab kafe, restoranlar va do‘konlar joylashgan. Shuningdek, yaqin atrofda Do‘stlik parki, maktablar, A.I.Gertsen nomidagi Rossiya Davlat pedagogika universiteti filiali, banklar, yoqilg‘i quyish shoxobchalari va jamoat transporti bekatlari joylashgan.
«Мой дом» turar-joy majmuasidagi xonadonlar yuqori sifatli materiallardan foydalanilgan holda qurilgan bo‘lib, qulay rejalashtirilgan va baland shiftlarga ega. Bu xonadonlar aholiga kenglik, qulaylik va shinamlik hissini ta'minlaydi. Xonadonlarning turli rejalashtirish variantlari har bir kishining ehtiyoj va istaklariga mos keladigan uy tanlash imkoniyatini beradi.

Жилой комплекс «Мой дом» расположен в Яккасарайском районе на улице Тафаккур, всего в 27 минутах ходьбы от станции метро Ойбек. Это здание класса комфорт, построенное с использованием кирпичных стен. В комплексе предусмотрены открытая парковка и коммерческие помещения. Здание имеет восемь этажей.
«Мой дом» привлекает своим удобным расположением и развитой инфраструктурой. В непосредственной близости находятся детские и спортивные площадки, Академический лицей, Посольство Малайзии, Государственная Академия хореографии Узбекистана, частный детский сад, отель, Университет узбекского языка и литературы, а также многочисленные кафе, рестораны и магазины. В районе также располагаются Парк Дружбы, школы, филиал РГПУ имени А. И. Герцена в Ташкенте, банки, заправки и остановки общественного транспорта.
Квартиры в ЖК «Мой дом» выполнены из высококачественных материалов и обладают удобными планировками и высокими потолками, что обеспечивает комфорт и уют для жителей. Разнообразие планировок позволяет подобрать жилье, соответствующее индивидуальным потребностям и предпочтениям.