3-xonali, 100 м², 5/10 q.
Biznes klass toifasidagi Mirabad turar-joy majmuasi Mirobod tumani Savr ko’chasida joylashgan. Shahar markazida jpylashgan ushbu turar-joy majmuasi barcha zamonaviy qulayliklarga ega. Sifatli qurilish mahsulotlari, malakali quruvchilar, seysmik chidamli bino, 600 o’rinlik yer usti va yer ostki avtoturargoh, videokuzatuv tizimi, zamonaviy liftlar, domofon, balkonli xonadonlar, bolalar maydonchasi, sayr yo’laklari barchasi inobatga olingan. Shuningdek majmuaada favqulotda vaziyatlar inobatga olingan bo’lib, 5 kunga yetadigan 1000 tonnalik suv zaxirasi va alohida elektr energiya zaxirasiga ega.
Majmua shahr markazida, Abdurauf Fitrat va Abu Sulayman Binokati ko’chalariga juda yaqin joylashgan. Yaqin atrofda bolalar bog’chasi, 175-sonli maktab, Yengil sanoat kolleji, Toshkent davlat transport universiteti va ushbu universitet qoshidagi akademik litsey, Mirobod Ichki Ishlar bo’limi, Banokatiy MFY, sport majmuasi, basseyn, kafe va oshxonalar, Korzinka supermarketi,  avtomoyka va shu kabi kerakli ijtomiy obyektlar joylashgan.
2.1 gektar maydonda qurilayotgan majmua  996 ta xonadonlardan iborat. 1, 2 hamda 3 xonali variantlar mavjud bo’lib, 27,8 m², 44,4 m² va 41.8 m² bo'lgan 1 xonali uylar, 48,6 m², 57,6 m², 58,7 m² va 60,7 m² o'lchamdagi 2 xonali xonadonlar hamda 3 xonali premium xonadonlar qurilmoqda. Shuningdek quruvchi bir nechta xonadonni birlashtirish imkoniyatini ham taqdim etgan.

3-комн, 100 м², 5/9 эт.
Жилой комплекс бизнес-класса "Mirabad" расположен на улице Савр в Мирободском районе. Этот жилой комплекс, находящийся в центре города, обладает всеми современными удобствами. В строительстве использованы качественные материалы, работы выполняли квалифицированные строители, здание сейсмоустойчивое. На территории комплекса имеется наземный и подземный паркинг на 600 мест, система видеонаблюдения, современные лифты, домофоны, квартиры с балконами, детская площадка и прогулочные дорожки — все учтено. Также в комплексе предусмотрены меры на случай чрезвычайных ситуаций: есть запас воды объемом 1000 тонн, рассчитанный на 5 дней, и отдельный резерв источника электроэнергии.
Комплекс расположен в центре города, рядом с улицами Абдурауф Фитрат и Абу Сулейман Бинокати. В окрестностях находятся детский сад, школа №175, колледж легкой промышленности, Ташкентский государственный транспортный университет и академический лицей при университете, Мирободский РОВД, МСГ "Бинокати", спортивный комплекс, бассейн, кафе и столовые, супермаркет "Korzinka", автомойка и другие необходимые социальные объекты.
Комплекс строится на площади 2,1 гектара и состоит из 996 квартир. В наличии варианты с 1, 2 и 3 комнатами: однокомнатные квартиры площадью 27,8 м², 44,4 м² и 41,8 м², двухкомнатные квартиры площадью 48,6 м², 57,6 м², 58,7 м² и 60,7 м², а также трехкомнатные премиум-квартиры. Застройщик также предоставляет возможность объединить несколько квартир.