2-xonali, 45 м², 7/8 q.
"Luminar House" turar-joy majmuasi Yakkasaroy tumanida, Shota Rustaveli ko'chasi, 84A manzilida joylashgan bo'lib, Mirzo Ulug'bek metro bekatidan 53 daqiqalik masofada joylashgan. Kompleks "Komfort" sinfiga kiradi va g'ishtdan qurilgan. Majmuada ochiq avtoturargoh va tijorat binolari mavjud.
Rivojlangan infratuzilma bilan ta'minlangan tuman: majmua yaqinida restoranlar va kafelar, xususiy va davlat maktablari, bolalar bog'chalari, kasalxona, kollej va bozor mavjud. Bu "Luminar House"da yashashni maksimal darajada qulay qiladi, chunki barcha zarur ob'ektlar piyoda yura oladigan masofada joylashgan.
Majmuadagi xonadonlar toza pardoz va baland shiftlar bilan taqdim etiladi, bu esa yashovchilarga darhol ko'chib kelib, qulaylikdan bahramand bo'lish imkonini beradi. "Luminar House"da turli xil xonadon variantlari taklif etiladi: bir xonadan besh xonagacha, bu esa turli xil turar-joy talablariga javob beradi. Bir xonali xonadonlar 38,4 m², 48 m² va 48,8 m² maydonlarda mavjud. Ikki xonali xonadonlar 51,8 m², 60 m², 65 m² va 70,3 m² maydonlarda taqdim etilgan. Uch xonali xonadonlar 86,4 m² va 91,3 m² maydonga ega. To'rt xonali xonadonlar 98,4 m², 127 m² va 149,3 m² maydonlarda mavjud. Besh xonali xonadonlar 117 m² va 204 m² maydonda taqdim etilgan.

2-комн, 45 м², 7/8 эт.
Жилой комплекс «Luminar House» расположен в Яккасарайском районе на улице Шота Руставели, 84A, в 53 минутах от станции метро Мирзо Улугбек. Комплекс относится к классу Комфорт и построен из кирпича. В комплексе предусмотрена открытая парковка и коммерческие помещения.
Район обладает развитой инфраструктурой: рядом с комплексом находятся рестораны и кафе, частные и государственные школы, детские сады, больница, колледж и базар. Это делает жизнь в ЖК «Luminar House» максимально удобной, так как все необходимые объекты находятся в шаговой доступности.
Квартиры в комплексе сдаются с чистовой отделкой и высокими потолками, что позволяет жильцам сразу въехать и наслаждаться комфортом. В «Luminar House» предлагается широкий выбор квартир: от однокомнатных до пятикомнатных, что позволяет удовлетворить потребности самых различных категорий жильцов. Однокомнатные квартиры представлены вариантами площадью 38,4 м², 48 м² и 48,8 м². Двухкомнатные квартиры имеют площади 51,8 м², 60 м², 65 м² и 70,3 м². Трехкомнатные квартиры предлагаются площадью 86,4 м² и 91,3 м². Четырехкомнатные квартиры имеют площади 98,4 м², 127 м² и 149,3 м². Пятикомнатные квартиры представлены вариантами площадью 117 м² и 204 м².