3-xonali, 90 м², 4/8 q.
"Koshona" – bu sharqona uslubda qurilgan komfort – klass turar - joy majmuasi. Inson uyda dam olishi va har kuni oila davrasida vaqt o'tkazishi uchun xonadon shinam bo'lishi muhimdir. Ushbu majmuadagi binolar zilzilaga chidamlidir, xonadonlar esa o'rnatilgan panoramali derazalar tufayli yorug'dir. Loyiha uchun jami 16 000 m² maydon ajratilgan. Xonadonlarni qora ishlov shaklida sotib olish mumkin. Bu xaridorlarga yangi xonadonni o'zlari xohlagan tarzda ta'mirlash imkonini beradi. Ushbu xonadonlarning yana bir afzalligi keng balkon mavjudligi hisoblanadi. Balkondan siz shahar go'zalligidan bahramand bo'lishingiz va ochiq havoda sevimli mashg'ulotingiz bilan shug'ullanishingiz mumkin.
"Koshona" turar – joy majmuasining infratuzilmasi
Majmua Mirobod tumanida joylashgan. Zamonaviy tuman yashovchilarga ishlash, o'qish, xarid qilish va dam olish uchun ko'plab qulayliklarni taqdim etadi. Uydan piyoda masofada kiyim - kechak do'konlari, supermarket, tibbiyot markazi, maktab, bolalar bog'chasi, go'zallik saloni va bank joylashgan.
Hovli atrofi o'ralgan, bu esa begonalar majmuaga kirishini oldini oladi. Farzandlaringiz ochiq o'yin maydonchasida o'ynashlari va yangi qo'shnilar bilan tanishishlari mumkin. Siz mashinangizni yer osti avtoturargohiga qo'yishingiz va xavfsizlik haqida qayg'urmasligingiz mumkin.
"Koshona" turar - joy majmuasining xonadonlari
Tanlov uchun xaridorlarga 1, 2 va 3 xonali xonadonlar taqdim etiladi. Ularning maydoni 30 m² dan 73 m² gacha. Loyiha asoschilari siz va yaqinlaringiz uchun eng yaxshisini taklif qiladilar.

“Koshona” - это жилой комплекс комфорт – класса, построенный в восточном стиле. Важно, чтобы в доме было уютно, чтобы человек мог отдыхать и каждый день проводить время в кругу семьи. Здания в этом комплексе сейсмостойкие, а в квартирах светлые благодаря установленным панорамным окнам. Всего под проект выделено 16 000 м². Квартиры можно приобрести в виде черновой отделки. Это позволяет покупателям отремонтировать свою новую квартиру так, как им нравится. Еще одним преимуществом этих квартир является наличие просторного балкона. С балкона можно полюбоваться прекрасным городом и заняться своим любимом занятием на свежем воздухе.
Инфраструктура ЖК “Koshona”
Комплекс расположен в Мирабадском районе. Современный район предлагает множество удобств для жителей, где они могут работать, учиться, делать покупки и отдыхать. В нескольких минутах ходьбы от дома также находятся магазины одежды, супермаркет, медицинский центр, школа, детский сад, салон красоты и банк.
Двор огорожен, что предотвращает доступ посторонних в комплекс. Ваши дети могут весело поиграть на открытой игровой площадке и познакомиться с новыми соседями. Вы можете припарковать свой автомобиль на подземной парковке и не беспокоиться о безопасности.
Квартиры ЖК “Koshona”
На выбор покупателям предоставляются 1, 2 и 3 - комнатные квартиры. Их площадь составляет от 30 м² до 73 м². Основатели проекта предлагают лучшее для вас и ваших близких.