"Ko'ksaroy" turar - joy majmuasi Glorious Building qurilish kompaniyasining eng muvaffaqiyatli loyihalaridan biridir. Kompaniyaning tajribali jamoasi majmuaning har bir metridan samarali foydalangan holda xonadonlarda va hovlida zamonaviy sharoitlarni yaratdi. 9 qavatli bino o'zining zamonaviy uslubi va o'rnatilgan panoramali derazalari bilan yanada jozibali ko'rinadi. Komfort – klass turar – joy majmuasida xaridorlarga tanlov uchun jami 120 ta xonadon qurilishi rejalashtirilgan. Birinchi qavatda restoran va supermarketlarning mavjudligi barcha aholiga qulaylik yaratadi. Majmuada siz baxtli hayot kechirishingiz uchun eng yaxshi sharoitlarga ega bo'lasiz.
"Ko'ksaroy" turar - joy majmuasining infratuzilmasi
Majmua joylashgan hudud yaxshi transport almashinuviga ega. Siz uyingiz yaqinida barcha kerakli jamoat obyektlarini topasiz. Maktab, park, bolalar bog'chasi, xususiy ta'lim markazlari va tibbiyot markazi ham uydan piyoda masofada joylashgan.
Hovliga kirganingizda, siz yoqimli muhitni his qilasiz. Majmuada farzandlaringiz uchun bepul va xavfsiz o'yin maydonchasi mavjud. Uy egalari va ularning mehmonlarining avtomobillari uchun majmuaning o'zida ochiq va yopiq avtoturargohlar tashkil etilgan.
"Ko'ksaroy" turar - joy majmuasining xonadonlari
G'ishtli uylarda xaridorlar uchun 1, 2 va 3 xonali xonadonlar taqdim etiladi. Uyning yuqori qavatlarida terrasalarni ko'rish mumkin. Xonadonlar egalariga qora ishlov shaklida topshiriladi. Mijozlarga qulaylik yaratish maqsadida xonadon sotib olishda 24 oylik bo'lib to'lash imkoni yaratilgan.

Жилой комплекс "Ko'ksaroy" - один из самых удачных проектов строительной компании Glorious Building. Опытная команда строительной компании создала современные условия в квартирах и во дворе, эффективно используя каждый метр комплекса. 9 - этажное здание выглядит еще более очаровательно благодаря современному стилю и встроенным панорамным окнам. Всего в комплексе комфорт – класса планируется построить 120 квартир на выбор покупателей. Наличие ресторанов и супермаркетов на первых этажах обеспечивает комфорт всем жильцам. В комплексе у вас будут лучшие условия для счастливой жизни.
Инфраструктура ЖК "Ko'ksaroy"
Район, где расположен комплекс, имеет хорошую транспортную развязку. Вы найдете все необходимые общественные объекты рядом с вашим домом. Школа, парк, детский сад, частные образовательные центры и поликлиника также находятся в нескольких минутах ходьбы от дома.
Войдя во двор, вы почувствуете приятную атмосферу. В комплексе организована бесплатная и безопасная игровая площадка для ваших детей. Для автомобилей жильцов и их гостей в самом комплексе предусмотрены открытые и закрытые парковки.
Квартиры ЖК "Ko'ksaroy"
В кирпичных домах для покупателей предусмотрены 1, 2 и 3 - комнатные квартиры. На верхних этажах дома существуют террасы. Квартиры передаются их владельцам в виде черновой отделки. Для удобства покупателей при приобретении квартиры предусмотрена рассрочка на 24 месяца.