3-xonali, 170 м², 7/10 q.
“Kamron Palace” - bu Ispaniya me'morchiligi va dizayni asosida qurilgan elita turar - joy majmuasi. Majmua innovatsion g'oyalarga boy bo'lib, binolar sifatli materiallardan qurilgan. Loyiha bo'yicha 2 000 m² maydonga 11 qavatli uylar va shinam hovli qurilishi rejalashtirilgan. Katta gumbazlar, qalin ustunlar va foydalanilgan nafis ranglar uylarga yanada joziba va ulug'vorlik bag'ishlaydi. Majmuaga kirishda va bir necha burchaklarda aholining xavfsizligini ta'minlash uchun kuzatuv kameralari o'rnatilgan. Siz yangi xonadoningizda shaharning eng yaxshi sharoitlariga ega bo'lasiz.
“Kamron Palace” turar - joy majmuasining infratuzilmasi
Yashovchilar rivojlangan infratuzilmaga ega bo'lishi uchun, majmua zamonaviy Yunusobod tumanida joylashgan. 8 daqiqalik piyoda masofada Minor metrosiga boorish mumkin. Bundan tashqari, ko'ngilochar bog', savdo markazi, go'zallik saloni, bozor, maktab va tibbiyot markazi ham uydan piyoda masofada joylashgan.
Hovlidagi muhit sizga xotirjamlik va yoqimli kayfiyat bag'ishlaydi. Tashkil etilgan barbekyu zonada siz do'stlaringiz yoki oilangiz bilan mazali taomlar tayyorlab zavqlanishingiz mumkin. Kichik farzandlaringiz o'yin maydonchasida quvnoq vaqt o'tkazadilar. Siz avtomobilingizni yer osti avtoturargohiga uning xavfsizligi haqida qayg'urmasdan joylashingiz mumkin.

3-комн, 83 м², 5/11 эт.
“Kamron Palace” - это элитный жилой комплекс, построенный по испанской архитектуре и дизайну. Комплекс богат инновационными идеями, а здание построено из качественных материалов. По проекту планируется строительство 11 - этажных домов и уютного двора площадью 2 000 м². Большие купола, толстые колонны и использованные элегантные цвета придают домам еще больше очарования и великолепия. При входе в комплекс и в нескольких его углах установлены камеры наблюдения, заботясь о безопасности жителей. У вас будут лучшие условия города в вашей новой квартире.
Инфраструктура ЖК “Kamron Palace”
Комплекс расположен в современном Юнусабадском районе, чтобы жители могли иметь развитую инфраструктуру. В 8 минутах ходьбы можно добраться до метро Минор. Кроме того, парк развлечений, торговый центр, салон красоты, рынок, школа и поликлиника также находятся в нескольких минутах ходьбы от дома.
Атмосфера во дворе подарит вам ощущение спокойствия и приятного настроения. В организованных барбекю зонах вы можете готовить и наслаждаться вкусными блюдами с друзьями или семьей. Ваши маленькие дети весело проведут время на детской площадке. Вы можете разместить машину на подземную парковку, не беспокоясь о ее безопасности.
Квартиры ЖК “Kamron Palace”
Всего в комплексе планируется построить 64 квартиры. Их площадь составляет от 75 до 320 квадратных метров. Просторные балконы в квартирах станут вашим любимым местом, если вы любите покушать или отдыхать на свежем воздухе.