Izzat turar joy majmuasi Yashnobod tumanida joylashgan yirik loyiha bo'lib, zamonaviy va qulay yashash konsepsiyasini o'zida mujassam etadi. Ushbu loyiha 8 ta ko'p qavatli uyni o'z ichiga oladi. Har biri 100% kuygan g'ishtdan foydalanib qurilgan. Binolarning fasadlari to'liq travertin bilan qoplangan bo'lib, majmuaga nafis va uslubli ko'rinish beradi.
Majmuada aholining qulayligi uchun ko'plab imkoniyatlar mavjud. Har bir uyning ichida 2 tadan lift o'rnatilgan bo'lib, ulardan biri 1 tonnagacha yuk ko'tarish imkoniyatiga ega. Bundan tashqari, barcha aholi uchun bepul avtoturargoh joylari taqdim etiladi.
Sog'lom turmush tarzini sevuvchilar uchun majmua ichida ideal sharoitlar yaratilgan:
- SPA salon
- Trenajor zali
- Futbol stadioni
Majmua yaqinida xususiy bolalar bog'chasi, maktab, sport kompleksi, bepul avtoturargohlar, qo'riqlanadigan hudud va yashil maydonlar mavjud bo'lib, barcha aholi uchun qulaylik va xavfsizlikni ta'minlaydi.

3-комн, 90 м², 7/8 эт.
ЖК Izzat крупный проект в Яшнабадском районе, который воплощает в себе концепцию современного и комфортабельного проживания. Этот проект включает в себя 8 многоэтажных домов, каждый из которых построен с использованием высококачественного 100% жжённого кирпича. Фасады зданий полностью облицованы травертином, придавая комплексу изысканный и стильный вид.
Внутри комплекса предусмотрено множество удобств для жителей. Для комфортного проживания в каждом доме установлено по 2 лифта, один из которых предназначен для грузов весом до 1 тонны. Кроме того, предоставляются бесплатные автопарковочные места для всех жильцов.
Для любителей здорового образа жизни внутри комплекса созданы идеальные условия:
СПА салон;Тренажерный зал;Футбольный стадион.
Рядом с комплексом находятся частные садик и школа, спортивный комплекс, бесплатные парковки, охраняемая территория и зеленые насаждения, обеспечивающие комфорт и безопасность для всех жителей.
В комплексе предлагается широкий выбор квартир различных планировок:
1-комнатные квартиры площадью 42 м2 и 51,7 м2;2-комнатные квартиры площадью 60,5 м2, 62,7 м2, 68 м2 и 75,3 м2;3-комнатные квартиры площадью 89,8 м2.