High Town City - bu Yunusobod tumanida joylashgan ko'p funksiyali komfort - klass turar joy majmuasi. Majmua Xitoy me'morchiligi asosida qurilgan bo'lib, zamonaviy ko'rinishga ega va mustahkamlik darajasi yuqoridir. Loyiha asoschilarining maqsadi majmuada uy egalarining farovon hayoti uchun eng yuqori talablarga javob beradigan sharoitlar yaratishdir. Majmuada ko'p qavatli uylardan tashqari siz mehmonxona, savdo markazi, 4 gektarlik bog', xususiy maktab va bolalar bog'chasini ko'rishingiz mumkin. Bunday ajoyib imkoniyatlardan foydalangan holda xonadon sotib olib, yaqinlaringiz hayotini yanada yorqin tomonga o'zgartiring. Xavfsizlik tizimining mukammalligi sizga xotirjamlik hissini beradi.
"High Town City" turar - joy majmuasining infratuzilmasi
Majmua Yunusobod metrosidan 10 daqiqalik masofada joylashgan. Restoran, masjid, poliklinika, bozor va go'zallik salonlari ham uyga yaqin joylashgan.
Majmuadagi savdo markazdan xarid qilishdan tashqari, dam olish joylarida oilangiz bilan maroqli vaqt o'tkazishingiz mumkin. Hovuz, sport maydonchasi va favvoralar atrofida maysazor ekilgan bo'lib, bu zona yoz kunlarida aholining sevimli joyiga aylanishi aniq. Farzandlaringiz uchun rang - barang o'yin maydonchasi ham tashkil etilgan. Yer osti avtoturargohi transport vositalarini joylashtirish uchun juda qulaydir.
"High Town City" turar - joy majmuasining xonadonlari
24 qavatli binoda 2 va 3 xonali xonadonlar sotuvga mo'ljallangan. Ularning maydoni 45 m² dan 78 m² gacha.

offers/f8/64/f864e3c2af536f060de6e688224aeb2a.jpeg
“High Town City” - многофункциональный жилой комплекс комфорт - класса, расположенный в Юнусабадском районе. Комплекс построен на основе китайской архитектуры, имеет современный вид и отличается высокой степенью прочности. Цель основателей проекта - создать в самом комплексе условия, отвечающие самым высоким требованиям для комфортной жизни домовладельцев. Помимо многоэтажных домов, здесь можно увидеть отель, торговый центр, сад площадью 4 га, частную школу и детский сад. Воспользуйтесь такими несравненными возможностями и подарите своим близким светлую сторону жизни. Совершенство системы безопасности дает вам душевное спокойствие.
Инфраструктура ЖК “High Town City”
Комплекс находится в 10 минутах езды от метро Юнусабад. Ресторан, мечеть, поликлиника, рынок и салоны красоты также находятся в непосредственной близости от дома.
Помимо покупок в торговом центре комплекса, вы можете весело провести время с семьей в зонах отдыха. Вокруг бассейна, спортивной площадки и фонтанов посажен газон, что делает его излюбленным местом жителей в летние дни. Для ваших детей также организована красочная игровая площадка. Подземная парковка очень удобна для размещения автомобилей.
Квартиры ЖК “High Town City”
В 24 - этажном здании на продажу выставлены 2 и 3 – комнатные квартиры. Их площадь составляет от 45 м² до 78 м².