Hi-tech House turar joy majmuasi yuqori texnologiyali uslubda amalga oshirilgan noyob arxitektura yodgorligidir. Yorqin va hayratlanarli fasad binoga betakror ko'rinish beradi. Bundan tashqari, yuqori sifatli materiallar va qalin devorlar tufayli shovqin o'tkazmaslik ta'minlanib, "Hi-tech House" ichida sokin va tinch muhit yaratiladi.
To'liq xavfsizlikni ta'minlash uchun qo'shimcha videokuzatuv tizimi bilan domofon o'rnatilgan. Yashirin ventilyatsiya teshigiga ega lift uskunalari funksionallikni to'ldiradi.
"Hi-tech House" infratuzilmasi eng yuqori darajada rivojlangan. Turar-joy majmuasi yonida qulay transport bog'lanishlarini ta'minlaydigan metro stansiyasi joylashgan. Yaqin atrofda bolalar bog'chalari, maktablar, litseylar, universitetlar, o'quv markazlari, poliklinika, shifoxona va dorixonalar mavjud. Aholining dam olishi va ko'ngil ochishi uchun bolalar o'yin parki, restoranlar va kafe ko'zda tutilgan.
Yuqori texnologiyali va ko'p qavatli ushbu turar-joy majmuasining har bir qavatida 6 tadan xonadon joylashgan. Afzalliklardan biri keng kirish yo'laklari bo'lib, bu xonadonlar o'rtasida kenglikni ta'minlaydi. Bunday joylashuv sizga qo'shnilar bilan yaqin aloqalar o'rnatish va iliq munosabatlar o'rnatishga imkon beradi!

Жилой комплекс "Hi-tech House" представляет собой уникальное архитектурное творение, воплощенное в стиле хай-тек. Яркий и впечатляющий фасад придает зданию неповторимый вид, привлекая внимание всех прохожих. Кроме того, использование высококачественных материалов и широких стен обеспечивает надежную звукоизоляцию, создавая тихую и спокойную обстановку внутри "Hi-tech House".
Для обеспечения полной безопасности добавлена домофон для дополнительная система видеонаблюдения. Лифтовое оборудование с скрытым вентиляционным отверстием дополняет функциональность.
Инфраструктура "Hi-tech House" развита на самом высоком уровне. Рядом с жилым комплексом находится станция метро, обеспечивающая удобные транспортные связи. В ближайшей доступности расположены детские сады, школы, лицеи, университеты, учебные центры, поликлиника, больница и аптеки. Для развлечения и отдыха жителей предусмотрены детский игровой парк, рестораны и кафе.
На каждом этаже высокотехнологичного и многоэтажного жилого комплекса «Hi-tech House» расположены по 6 квартир. Одним из преимуществ является просторные подъезды, за счёт этого между квартир имеется пространство. Такое расположение квартир позволит вам установить теплые отношения и быть ближе с соседями!