"Gulobod" - Toshkent shahrida qurilayotgan eng go'zal komfort - klass turar - joy majmualaridan biridir. Bino uchun Italyan me'morchiligi qanchalik to'g'ri tanlanganligini ko'rishingiz mumkin. Dream House qurilish kompaniyasi xaridorlarga qulay joyda joylashgan 10 000 m² maydonga ega takrorlanmas loyihani taqdim etdi. To'qqiz qavatli majmuada dupleks xonadonlar qurilishi rejalashtirilgan. Bu uy yoki xonadon sotib olishda ikkilanayotganlar uchun ajoyib taklif. Bunday xonadonlar katta oilalar uchun juda qulaydir.
"Gulobod" turar - joy majmuasining infratuzilmasi
Majmua Chorsu metrosidan 9 daqiqalik piyoda masofada joylashgan. Yaqin atrofda universitet, maktab, park, savdo markazi, bolalar bog'chasi va bozor mavjud. Shuningdek, majmuadan uzoq bo'lmagan masofada madaniy dam olish uchun kinoteatrlar va muzeylar joylashgan.
Hovlining markazida kichik favvorani ko'rishingiz mumkin, uning atrofida manzarali daraxtlar va gullar ekilgan. Bolalar ota - onalari nazorati ostida bo'lishlari uchun majmuaning o'zida o'yin maydonchasi tashkil etilgan. Barcha avtomobillarni muammosiz joylashtirish maqsadida yer osti va yer usti avtoturargohlari qurilgan.
"Gulobod" turar - joy majmuasining xonadonlari
Xonadonlar va uy egalarining xavfsizligini ta'minlash uchun kuzatuv kameralari o'rnatilgan. Asosiy ta'mirlash ishlari yakunlangan xonadonlarning maydoni 39 m² dan 120 m² gacha. Yuqori qavatda mansarda mavjud.

Шайхантахурский район, ул. Гулабад, 85/1
“Gulobod” - это один из самых красивых жилых комплексов комфорт - класса, строящихся в Ташкенте. Вы можете видеть, насколько правильна выбрана итальянская архитектура для этого здания. Строительная компания Dream House представила покупателям прекрасный проект площадью 10 000 м², расположенный в идеальном месте. В девятиэтажном комплексе планируется строительство дуплекс квартир. Это отличное предложение для тех, кто не может определиться с покупкой дома или квартиры. Такие варианты очень удобны для многодетных семей.
Инфраструктура ЖК “Gulobod”
Комплекс находится в 9 минутах ходьбы от метро Chorsu. В непосредственной близости расположен университет, школа, парк, торговый центр, детский сад и базар. Также, недалеко от комплекса находятся кинотеатры и музеи для культурного отдыха.
В центре двора можно увидеть небольшой фонтан, вокруг которого высажены декоративные деревья и цветы. Чтобы дети могли находиться под присмотром родителей, в самом комплексе организована игровая площадка. Есть подземная и надземная парковка, чтобы все автомобили могли разместиться без проблем.
Квартиры ЖК “Gulobod”
Камеры наблюдения установлены для обеспечения безопасности квартир и домовладельцев. Площадь квартир, в которых выполнен базовый ремонт, составляет от 39 м² до 120 м². На верхнем этаже находится мансарда.