"Grand Muqimiy" turar - joy majmuasi poytaxtning eng zamonaviy tumanlaridan biri bo'lgan Yakkasaroy tumanida joylashgan. Majmua loyihasi nafis Yevropa uslubini o'zida mujassam etgan va aholiga ikkita zilzilaga chidamli to'qqiz qavatli binolarni taqdim etadi. Majmuaning me'moriy shakllari atrofdagi tabiatni zamonaviylik va nafislik bilan bezatadi. Loyiha asoschisi Story Paritet xaridorlarga qulay bo'lishi uchun xonadonlarga hamyonbop narxlarni belgiladi. Har bir bino zamonaviy tezyurar liftlar bilan jihozlangan. Agar siz xonadonda zeriksangiz yoki ochiq havoda sayr qilishni xohlasangiz, shinam hovlida ajoyib vaqt o'tkazishingiz mumkin.
"Grand Muqimiy" turar - joy majmuasining infratuzilmasi
Turar - joy majmuasining rivojlangan infratuzilmasi aholiga qulaylik yaratish va ularning ehtiyojlarini qondirishni ta'minlaydi. Uydan uzoq bo'lmagan masofada Novza metrosi, 89 - maktab, kafe, restoran, supermarket, bolalar bog'chasi, masjid va oilaviy poliklinika joylahgan. Zamonaviy uylarni avtoturargohlarsiz tasavvur qilish qiyin. Aholiga qulaylik yaratish maqsadida hovlida ochiq avtoturargoh tashkil etilgan. Majmuaga kirganingizda, siz yashil dam olish zonlalarini ko'rasiz va iliq muhitni his qilasiz.
"Grand Muqimiy" turar - joy majmuasining xonadnlari
Ko'p qavatli uylar mustahkamlik va yaxshi havo aylanishini ta'minlashga hizmat qiladigan yuqori sifatli g'ishtdan qurilgan. Siz qora ishlov ko'rinishidagi xonadonni sotib olib, uni xohishingizga ko`ra ta'mirlashingiz va jihozlashingiz mumkin. Xonadonlarda balkonlarning mavjudligi xaridorlarni xursand qiladi.

Жилой комплекс “Grand Muqimiy” расположен в Яккасарайском районе, одном из самых современных районов столицы. Проект комплекса воплощает элегантный европейский стиль и предлагает жителям два сейсмостойких девятиэтажных здания. Архитектурные формы комплекса украшают окружающую природу современностью и элегантностью. Основатель проекта, компания Story Paritet установил доступные цены на квартиры, чтобы покупателям было удобно. Каждое здание оборудовано современными скоростными лифтами. Вы можете прекрасно провести время на уютном заднем дворе, если вам скучно в квартире или вы хотите прогуляться на свежем воздухе.
Инфраструктура ЖК “Grand Muqimiy”
Развитая инфраструктура жилого комплекса обеспечивает высокий уровень комфорта и удовлетворения потребностей жителей. Недалеко от дома находится метро Новза, школа № 89, кафе, ресторан, супермаркет, детский сад, мечеть и семейная поликлиника. Современные дома сложно представить без парковочного места. Для удобства жильцов во дворе имеется открытая парковка. Войдя в комплекс, вы увидите зеленые зоны отдыха и ощутите теплую атмосферу.
Квартиры ЖК “Grand Muqimiy”
Многоэтажные дома строятся из качественного кирпича, обеспечивающего долговечность и хорошую циркуляцию воздуха. Вы можете покупать квартиры в виде черновой отделки и ремонтировать и обустраивать их по своему желанию. Наличие балконов в квартирах радует покупателей.