30% to'lov bilan 18 oyga foizsiz muddatli to'lov
"Gorod" - bu hashamatli uy va atrofi himoyalangan hovlidan iborat biznes – klass turar - joy majmuasi. Yashnobod tumanida joylashgan majmuada barcha zamonaviy talablarga javob beradigan sharoitlar yaratilgan. Tinch va rivojlangan hududda siz oilangiz bilan baxtli yashashingiz mumkin. 32 000 m² dan ortiq maydonda 9 qavatli uylar va chiroyli jihozlangan hovli qurilishi rejalashtirilgan. Majmuaning o'zida bolalar bog'chasining mavjudligi ko'plab aholi, ayniqsa yosh ota - onalar uchun juda ajoyib qulaylikdir. Uylarda tezkor liftlar va Ip – domofonlar o'rnatilgan. Umumiy hududni qo'shimcha himoya qilish uchun qorovul kechayu - kunduz majmuani nazorat qiladi.
"Gorod" turar - joy majmuasining infratuzilmasi
Siz yashayotgan hudud infrastrukturasi yaxshiligi o'z biznesingizni rivojlantirishda va farzandlaringizni ta'lim olishlarida muhim ahamiyatga egadir. Majmua atrofida savdo markazi, metro, maktab, bank, go'zallik saloni, istirohat bog'i, tibbiyot markazi va kafe mavjud.
Siz eng yangi oziq - ovqat mahsulotlarni majmuaning o'zida joylashgan supermarketdan sotib olishingiz mumkin. Hovlida bolalar yoz va qishda o'ynashlari mumkin bo'lgan o'yin maydonchasi tashkil etilgan. Yer osti avtoturargohi qurilganligi tufayli siz avtomobilni joylashtirish bilan bog'liq turli xil muammolardan xalos bo'lasiz va havfsizlikdan xotirjam bo'lishingiz mumkin.

Безпроцентная рассрочка на 18 месяцев при оплате 30%
“Gorod” - это жилой комплекс бизнес - класса, состоящий из роскошного дома и охраняемого двора. В комплексе, расположенном в Яшнабадском районе, созданы условия, отвечающие всем современным требованиям. В спокойном и развитом районе вы можете счастливо жить со своей семьей. На площади более 32 000 м² планируется построить 9 - этажные дома и красиво обустроенный двор. Наличие детского сада в самом комплексе - отличное удобство для многих жильцов, особенно для молодых родителей. В домах установлены скоростные лифты и Ip - домофоны. Для дополнительного контроля над общей территорией охрана работает круглосуточно и без выходных.
Инфраструктура ЖК “Gorod”
Хорошая инфраструктура вашего местоположения имеет большое значение для развития вашего бизнеса или обучения ваших детей. Вокруг комплекса находится торговый центр, метро, школа, банк, салон красоты, парк развлечений, медицинский центр и кафе.
Вы можете купить самые свежие продукты в супермаркете, расположенном в самом комплексе. Во дворе обустроена игровая площадка, где дети могут играть летом и зимой. Благодаря тому, что подземная парковка построена, вы избавитесь от различных проблем с размещением автомобиля и будете спокойны в безопасности.
Квартиры ЖК “Gorod”
По проекту планируется строительство двухкомнатных и трехкомнатных квартир. Площадь квартир составляет от 57 м² до 98 м². Квартиры передаются владельцам в виде чистовой отделки.