"Fayzli" - bu sizning baxtli kelajagingiz uchun mos komfort – klass turar - joy majmuasi. 3500 m² maydonda jahon standartlari bo'yicha loyiha yaratildi. 6 qavatli binoning tashqi ko'rinishi ortiqcha bezaklarsiz zamonaviy dizaynga ega. Ushbu loyihaning asoschisi First Development Group hisoblanadi. Katta va kichik oila a'zolaringizning ehtiyojlarini qondirish maqsadida zarur shart - sharoitlar yaratilgan. Tinch muhit, do'stona qo'shnilar va sizning sevimli xonadoningiz sizni tezroq uyga qaytishga undaydi.
"Fayzli" turar – joy majmuasining infratuzilmasi
Majmua Yashnaobod tumanida joylashgan bo'lib, barcha manzillarga qulay transport almashinuviga egadir. Compass savdo markazi, bank, dorixona va supermarketlar yaqin masofada joylashgan.
Binoning birinchi qavati savdo markazlari uchun mo'ljallangan. Bu vaqtni tejash va har doim yangi mahsulot sotib olish uchun ajoyib imkoniyatdir. Majmuaning o'zida barcha avtomobillarni sig'dira oladigan ochiq va yopiq avtoturargohlar mavjud. Shuningdek, keng bolalar maydonchasi va sport maydonchasi tashkil etilgan. Ularning yonma - yon joylashishi juda qulaydir. Farzandlaringiz o'ynayotgan vaqtda, siz o'z sog'lig'ingizga vaqt ajratishingiz mumkin.

“Fayzli” - это идеальный жилой комплекс комфорт - класса для вашего счастливого будущего. Создан проект по мировым стандартам на площади 3500 м². Внешний фасад 6 - этажного здания имеет современный дизайн без лишних элементов. Основателем этого проекта является First Development Group. Созданы необходимые условия для удовлетворения потребностей ваших старших и младших членов семьи. Спокойная атмосфера, дружелюбные соседи и ваша любимая квартира вызовут у вас желание поскорее вернуться домой.
Инфраструктура ЖК “Fayzli”
Комплекс расположен в Яшнаабадском районе с удобной транспортной развязкой ко всем адресам. Торговый центр Compass, банк, аптека и супермаркеты находятся в нескольких минутах ходьбы.
Первый этаж здания занимали коммерческие помещения. Это отличная возможность сэкономить время и всегда покупать свежие продукты. В самом комплексе есть открытая и закрытая парковки, где могут разместиться все автомобили. Также организована просторная детская площадка и спортивная площадка. Их близкое расположение очень удобно. Пока ваши дети играют, вы можете уделять время своему здоровью.