TJM «Dombirobod City»
Turar-joy majmuasi "Dombirobod City" Olmazor metro bekatidan atigi 11 daqiqalik masofada joylashgan bo'lib, 2,5 gektar maydonni egallaydi. Bu zamonaviy turar-joy majmuasi o'ziga xos kontseptsiya va o'ziga xos hayot falsafasiga ega. Majmua binolari monolit devorlarga va gazoblokdan yasalgan tashqi devorlarga ega. Majmuada uchta blokdagi 6 ta binoda jami 8000 ta xonadon mavjud bo'lib, har biri 16 qavatdan iborat. Har bir kirishda ikkita zamonaviy, shovqinsiz va yuqori tezlikdagi lift o'rnatilgan. Liftlarda favqulodda holatlar uchun generator mavjud.
Majmua rivojlangan ijtimoiy infratuzilmaga ega bo'lib, -1 va -2 qavatlarda yer osti avtoturargohi mavjud. Sayr qilish uchun uchta alleya ajratilgan. Uy yaqinida maktab va bolalar bog'chasi joylashgan, shuningdek, majmua ichida zamonaviy poliklinika qurilishi rejalashtirilgan.
Har bir xonadon xonalarga bo'lingan va ichki pardozsiz sotiladi, bu esa egalariga o'z dizaynerlik g'oyalarini amalga oshirish imkonini beradi. Xonadonlar zamonaviy kirish eshigi va yuqori sifatli plastik derazalar bilan jihozlangan bo'lib, to'liq elektr ta'minotiga ega. Majmua o'zining davlat suv ta'minoti va isitish tizimiga ega.

ЖК «Dombirobod City»
Жилой комплекс «Dombirobod City» расположен всего в 11 минутах от метро Алмазар и занимает площадь 2,5 гектара. Это современный жилой комплекс с уникальной концепцией и философией жизни без компромиссов. Здания комплекса имеют монолитные стены и внешние стены из газоблока. В комплексе 8000 квартир, распределенных по трем блокам с 36 домами, каждый из которых имеет 16 этажей. В каждом подъезде установлены два современных бесшумных высокоскоростных лифта. У лифтов имеется генератор для аварийных случаев.
Комплекс располагает развитой социальной инфраструктурой, включая подземную парковку на -1 и -2 этажах. Для прогулок предусмотрены три аллеи. Рядом с домом находятся школа и детский сад, а внутри комплекса будет построена современная поликлиника.
Каждая квартира разделена на комнаты и продается без внутренней отделки, что позволяет владельцам реализовать свои дизайнерские идеи. Квартиры оборудованы современной входной дверью и высококачественными пластиковыми окнами, полностью подключены к электроснабжению. Комплекс имеет собственное государственное водоснабжение и систему отопления.