"Dilsaroy" - bu rivojlangan, ammo shahar shovqinidan himoyalangan joyda joylashgan komfort - klass turar - joy majmuasi. Majmua loyihasini yaratishda mutaxassislar barcha yoshdagi aholining ehtiyojlarini hisobga olishdi. Loyiha asoschilari majmuaning har bir metridan maksimal darajada foydalangan. Yashovchilar xonadonda o'zlarini to'liq qulay his qilishlari va bo'sh vaqtlarida hovlida maroqli vaqt o'tkazishlari uchun ko'plab qulayliklar yaratilgan. 3 ta ko'p qavatli binolarning devorlari sifatli g'ishtdan qurilgan va tashqi ko'rinishi uchun ko'pchilik afzal ko'rgan klassik uslubidan foydalanilgan.
"Dilsaroy" turar - joy majmuasining infratuzilmasi
Majmuaning joylashuvi uchun Olmazor tumani tanlangan. Ushbu tumanda ta'lim, tibbiyot va savdo sohalari juda rivojlangan. Uydan piyoda masofada bozor, tibbiyot markazi, institut, xususiy maktab, bolalar bog'chasi, restoran va kiyim - kechak do'konlari joylashgan.
Hovlida manzarali daraxtlar va o'simliklar ekilgan va markazda nafis ishlangan favvora mavjud. Yashovchilar uchun workout zona tashkil etilgan. Ochiq havoda mashq qilayotgan vaqtingizda, bolalaringiz yozgi o'yin maydonchasida xavfsiz o'ynashlari mumkin. Majmuaning yer osti avtoturargohi avtomobilingizni qulay joylashtirishingiz uchun mo'ljallangan.
"Dilsaroy" turar - joy majmuasining xonadonlari
9 qavatli uylardagi xonadonlar egalariga toza ishlov ko'rinishida topshiriladi. Eng yuqori qavatda siz chiroyli jihozlangan ochiq terrasani ko'rishingiz mumkin. Yangi xonadon sizga va yaqinlaringizga quvonchli his - tuyg'ular va baxtli kunlarni taqdim etadi.

"Dilsaroy" – это жилой комплекс комфорт - класса, расположенный в развитом, но защищенном от городского шума месте. При создании проекта комплекса специалистами были учтены потребности жителей всех возрастов. Основатель проекта максимально использовал каждый метр комплекса и создал множество удобств, чтобы жильцы чувствовали себя в полной мере комфортно и в свободное время с удовольствием проводили время во дворе. Стены 3 многоэтажных зданий построены из качественного кирпича, а внешний фасад выполнен в классическом стиле, который предпочитают многие.
Инфраструктура ЖК "Dilsaroy"
Для расположения комплекса был выбран Алмазарский район. В этом районе очень развиты сферы образования, медицины и торговли. В нескольких минутах ходьбы от дома находится рынок, медицинский центр, институт, частная школа, детский сад, ресторан и магазины одежды.
Во дворе высажены декоративные деревья и растения, а в центре установлен элегантно оформленный фонтан. Для жильцов организована workout зона. Пока вы занимаетесь спортом на свежем воздухе, ваши дети могут безопасно играть на летней игровой площадке. Подземная парковка комплекса предназначена для комфортного размещения вашего автомобиля.
Квартиры ЖК "Dilsaroy"
Квартиры в 9 - ти этажных домах сдаются собственникам с чистовой отделкой. На самом верхнем этаже можно увидеть красиво обставленную открытую террасу. Новая квартира подарит вам и вашим близким радостные эмоции и счастливые дни.