"COMFORT HOUSE" kompaniyasi 2017 yilda uy-joy va tijoratda foydalanish uchun mo'ljallangan ko'p qavatli binolar qurilishiga innovatsion texnologiyalarni integratsiya qilish maqsadida tashkil etilgan.
Majmua arxitekturasida aniq va to'g'ri chiziqlar yaqqol ko'rinib turibdi, bu geometrik tuzilmani ifodalaydi va zamonaviy aksentlarga ega klassik uslubning xarakterli belgisidir. Klassik ranglar palitrasi unga ulug'vor ko'rinish beradi. Kirish joylarini katta arkalar va ustunlar bezatib, binoga nafis va aristokratik tus beradi.
Qurilish jarayonida Durable Beton va Euro Cement M400 kabi eng talabgir, mustahkam va sertifikatlangan materiallar ishlatildi. Ular o'z xususiyatlarini yuz yillar davomida saqlab qoladi.
Binoning tashqi qoplamasi yuqori sifatli marmar va ottochento bilan qilingan. Avvalgi ikki qavat yuqori zichlikdagi mustahkam dekorativ marmar bilan bezatilgan bo'lib, bu sizning uyingizni har qanday ob-havo sharoitida tashqi ta'sirlardan himoya qiladi. Uchinchidan o'ninchi qavatgacha bo'lgan qism dekorativ qoplama - ottochento bilan qoplangan bo'lib, barqaror va tashqi omillarga chidamlidir. Ottochento materiali yomg'ir va qor yog'ishida shishmaydi, yorqin quyosh nurlari ta'sirida rangini yo'qotmaydi va namlikni yutmaydi.
Turar-joy majmuasi shahar shovqinidan uzoqda tinchlik va osoyishtalikni taklif etadi. "Mega Planet" savdo markazidan 1,5 daqiqa masofada joylashgan. 5 daqiqalik piyoda yurish masofasida bolalar bog'chasi, maktab, bozor, shifoxona, banklar, metro bekati va boshqa qulayliklar mavjud.
Qo'shimcha afzalliklar orasida yer osti avtoturargohi, xavfsizlik uchun 24 soatlik videokuzatuv va bolalar uchun o'yin maydonchasi mavjud.
Turar-joy majmuasi 47 dan 129 kvadrat metrgacha bo'lgan 441 dan ortiq xonadonlarni taklif etadi. Shift balandligi 3,05 metrni tashkil etadi. Devorlar g'isht va gazoblokdan qurilgan. Har bir xonadonda ikki konturli qozonlar o'rnatilgan.

4-комн, 128 м², 7/10 эт.
Компания "COMFORT HOUSE" была учреждена в 2017 году с целью интеграции инновационных технологий в строительство высотных зданий, предназначенных как для жилья, так и для коммерческого использования.
В архитектуре комплекса отчетливо видны четкие и прямые линии, подчеркивающие геометрическую структуру, что является характерным признаком классического стиля с современными акцентами. Эстетика здания дополняется классической цветовой гаммой, включающей в себя белые и серые оттенки, придающие ему величественный вид. Входы в подъезды украшают массивные арки с колоннами, придающие зданию изысканный и аристократичный характер.
Во время строительства были использованы Durable Beton
И Euro Cement m 400 самые востребованные, прочные и сертифицированные материалы которые сохраняют свои свойства на протяжении сотен лет.
Внешняя облицовка здания выполнена из высококачественного мрамора и отточенто. Первые два этажа оформлены прочным декоративным мрамором высокой плотности, обеспечивающим защиту вашего дома от внешних воздействий в любое время года. Сверху, начиная с третьего этажа и до десятого, применено декоративное покрытие - отточенто, которое проявляет уникальную непревзойденность и стойкость к внешним факторам. Материал отточенто не поддается набуханию во время дождя и снегопада, не теряет цвет под воздействием ярких солнечных лучей, а также не влагопоглощающий.
Инрфаструктура
Жилой комплекс предлагают спокойствие и удобство вдали от городского шума. Расположение в 1,5 минутах езды от ТРЦ "Мега Планет" . В пределах 5 минут пешком находятся детский сад, школа, рынок, больница, банки, станция метро и другие удобства.
Дополнительные преимущества включают подземную автостоянку для удобной парковки, круглосуточное видеонаблюдение для безопасности и игровую площадку для детей.
Жилой комплекс предлагает более 441 квартиру с площадью от 47 до 129 квадратных метров и высотой потолков 3,05 метра. Стены построены из кирпича и газоблока. В каждой квартире установлены двухконтурные котлы