"Chimgan Plaza" turar - joy majmuasi Mirzo Ulug'bek tumanining qoq markazida joylashgan, har bir qadam mehr va e'tibor bilan yaratilgan shinam uydir. Loyiha Tan Group tomonidan tashkil etilgan bo'lib, u qurilish sanoatining taniqli yetakchisi hisoblanadi. Yetti qavatli bino gazoblokdan qurilgan bo'lib, bu har bir xonadonning ishonchliligi va mustahkamligi ramzidir. Loyiha asoschisi nafaqat chiroyli uylar qurishni rejalashtirgan, balki ushbu uylarning mustahkamligi va xavfsizligiga ham alohida e'tibor qaratgan. Xavfsizlikni ta’minlash maqsadida hovliga zamonaviy kuzatuv kameralari o‘rnatilgan. Majmuada har bir yashovchi o'zaro mehr – oqibat va qo'llab - quvvatlash qadrlanadigan ushbu katta oilaning bir qismiga aylanadi.
"Chimgan Plaza" turar - joy majmuasining infratuzilmasi
Uydan piyoda masofada siz faol hayot tarzi uchun zarur bo'lgan ta'lim muassasalari, mazali taomlar restorani, do'konlar, go'zallik saloni va bankni topishingiz mumkin.
Komfort - klass turar - joy majmuasi sizga nafaqat zamonaviy turar joy, balki maroqli dam olishingiz uchun keng jamoat joylarini ham taklif etadi. Dizaynlashtirilgan hovlilar qo'shnilar yoki oila a'zolari bilan sayr qilish va og'ir ish kunidan keyin dam olish uchun ajoyib muhit yaratadi. Innovatsion o'yin tuzilmalari asosida qurilgan maydonchasi bolalarni o'yin - kulgi va rivojlanish dunyosiga taklif etadi. Atrof - muhitga mos tarzda tashkil etilgan avtoturargoh avtomobil egalariga qulaylik yaratadi.
"Chimgan Plaza" turar - joy majmuasining xonadonlari
Xaridorlar uchun toza ishlovga ega 1, 2 va 3 xonali xonadonlar taklif etiladi. Ularning maydoni 45 m² dan 102 m² gacha.

Жилой комплекс "Chimgan Plaza" – уютный дом в сердце Мирзо - Улугбекского района, созданный с любовью и вниманием к каждой детали. Проект основан Tan Group, признанным лидером в индустрии строительства. Семиэтажное здание построено из газоблока, что является символом надежности и долговечности каждой квартиры. Основатель проекта не только планировал строить красивые дома, но и уделял внимание прочности и безопасности этих домов. Для обеспечения безопасности во дворе установлены современные камеры наблюдения. В комплексе каждый житель становится частью этой большой семьи, где ценятся взаимопонимание и поддержка.
Инфраструктура ЖК "Chimgan Plaza"
В нескольких минутах ходьбы от дома вы можете найти учебные заведения, ресторан вкусной еды, магазины, салон красоты и банк, необходимые для активного образа жизни.
Жилой комплекс комфорт – класса предлагает вам не только стильное жилье, но и просторные общественные зоны для вашего удовольствия. Дизайнерски оформленные дворы создают прекрасную атмосферу для прогулок с соседями или членами семьи, а также для отдыха после напряженного дня. Детская площадка с инновационными игровыми структурами приглашает детей в мир веселья и развития. Парковка, органично вписанная в окружение, обеспечивает удобство владельцам автомобилей.
Квартиры ЖК "Chimgan Plaza"
Для покупателей предлагаются 1, 2 и 3 - комнатные квартиры с чистовой отделкой. Их площадь составляет от 45 м² до 102 м².