30% boshlang'ich to'lov bilan 36 oyga foizsiz muddatli to'lov
Binkat 14 qavatli bino bo'lib, pishshiq g'ishtdan qurilgan 8 ta binodan iborat. Yakkasaroy tumanida, Shota Rustaveli ko'chasida joylashgan. 24 soatlik videokuzatuv tizimi mavjud. Xavfsizlik xizmati muntazam ravishda kameralarni diqqat bilan kuzatib boradi va aholining xavfsizligini ta'minlaydi.
“Binkat” TJM infratuzilmasi
Majmuaning joylashuvi poytaxtning markaziy tumanlaridan birida bo'lib, metro, parklar, aeroport, kafe, restoranlar, bolalar bog'chalari, maktablar va universitetlarni o'z ichiga olgan turli infratuzilmalarga yaqin yashash imkonini beradi.
“Binkat” TJM xonadonlari
"Binkat" turar-joy majmuasidan xonadon sotib olib, siz to'siqsiz va shuvoqsiz xonadonlarga ega bo'lasiz. Tayyor kommunikatsiya tizimlari: ichimlik suvi, elektr energiyasi, gaz va kanalizatsiya. Ikki pallali kotyol va radiatorlar. Yuqori sifatli oynalar. Rossiyada ishlab chiqarilgan kirish metall eshiklari.
Shiftlarning balandligi 3,2 metrni tashkil etadi. Bu xonaga yorug'lik va kenglik hissini beradi. Shuningdek, sizning ixtiyoringizda toza havo va chiroyli manzaralardan bahramand bo'lishingiz uchun terassali xonadonlar mavjud. To'lovni yanada qulaylashtirish uchun muddatli to'lov imkoniyati mavjud.
Quruvchi 2 va 3 xonali xonadonlarni taklif etiladi. Qurilish bosqichlari haqida batafsil ma'lumotni iquruvchidan olishingiz mumkin.

Яккасарайский район, ул. Шота Руставели, 2
Binkat — это 14-этажное здание, состоящее из 8 корпусов, построенных из прочного кирпича. Расположено в Яккасарайском районе, на улице Шота Руставели.
В ЖК "Binkat" действует круглосуточная система видеонаблюдения. Охранная служба регулярно осуществляет тщательный контроль за камерами, обеспечивая безопасность жителей.
Инфраструктура ЖК «Binkat»
Расположение комплекса является одним из центральных районов столицы, предоставляя удобный доступ к разнообразной инфраструктуре, включая метро, парки, аэропорт, кафе, рестораны, детские сады, школы и университеты.
Квартиры ЖК «Binkat»
Покупая квартиру в ЖК «Binkat», вы получаете:
Квартиру без перегородок и отделки. Готовые коммуникации: питьевую воду, электричество, газ, канализацию. Двухконтурный котёл и радиаторы. Качественное остекление. Входные металлические двери российского производства.
Высота потолков составляет 3,2 метра, придающая пространству ощущение света и простора. Также в вашем распоряжении квартиры с террасой, где вы сможете наслаждаться свежим воздухом и красивыми видами.
Застройщик предлагает 2- и 3-ком. квартиры. Подробную информацию об этапах строительства можете получить у застройщика.