«Ali Homes» turar-joy majmuasi Andijon shahrida Alisher Navoiy shox ko'chasida joylashgan. Ushbu majmua komfort sinfiga kiradi va gazobloklardan foydalanilgan holda qurilgan. Majmuada ochiq avtoturargoh va tijorat binolari mavjud. Bino o'n ikki qavatli.
Turar-joy majmuasi «Ali Homes» qulay joylashuvi va rivojlangan infratuzilmasi bilan ajralib turadi. Yaqin atrofda Navoiy Madaniyat va dam olish bog'i, Andijon viloyat musiqiy drama va komediya teatri, litsey, maktab, do'konlar, bank, prezident maktabi, mehmonxona, dorixonalar va kafelar joylashgan. Bu majmua aholisi uchun barcha zarur xizmatlar va muassasalarga oson kirishni ta'minlab, qulay hayot sharoitlarini yaratadi.
«Ali Homes» turar-joy majmuasidagi xonadonlar toza pardoz bilan bajarilgan, bu esa aholiga o'z turar joyini didiga mos ravishda jihozlashga imkon beradi. Yuqori shiftlar kenglik va yorug'lik hissini uyg'otadi. Qurilishda sifatli materiallar ishlatilgan, bu uy-joyning mustahkamligi va ishonchliligini kafolatlaydi. Har bir xonadon puxta rejalashtirilgan, bu esa aholini hududdan samarali foydalanishga va qulay sharoit yaratishga imkon beradi. Xonadonlarning ichki dizayni zamonaviy talablarga mos ravishda loyihalashtirilgan. Keng mehmonxonalar, qulay yotoqxonalar, funktsional oshxonalar va zamonaviy hammomlar yashash uchun ideal sharoitni ta'minlaydi. Xonadonlarda zamonaviy isitish va ventilyatsiya tizimlari o'rnatilgan.

Жилой комплекс «Ali Homes» расположен в городе Андижан на проспекте Алишер Навои. Этот комплекс относится к классу комфорт и построен с использованием газоблоков. В комплексе предусмотрены открытая парковка и коммерческие помещения. Здание имеет двенадцать этажей.
ЖК «Ali Homes» отличается удобным расположением и развитой инфраструктурой. В непосредственной близости находятся Парк Культуры и Отдыха им. Навои, Андижанский областной театр музыкальной драмы и комедии имени З.М. Бабура, лицей, школа, магазины, банк, президентская школа, гостиница, аптеки и кафе. Это создает все условия для комфортной жизни жителей комплекса, предоставляя легкий доступ ко всем необходимым услугам и учреждениям.
Квартиры в ЖК «Ali Homes» выполнены с чистовой отделкой, что позволяет жильцам сразу приступить к обустройству жилья по своему вкусу. Высокие потолки создают ощущение простора и света, делая квартиры еще более комфортными для проживания. При строительстве использованы качественные материалы, что гарантирует долговечность и надежность жилья. Каждая квартира отличается продуманной планировкой, что позволяет жителям эффективно использовать пространство и создать уютную домашнюю атмосферу. Интерьеры квартир спроектированы с учетом всех современных требований к комфорту. Просторные гостиные, уютные спальни, функциональные кухни и современные ванные комнаты создают идеальные условия для жизни. В квартирах установлены современные системы отопления и вентиляции.